Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is okoz szorongást...

Másnak is okoz szorongást amiért a párja facebook oldala olyan mint egy társkereső oldal?

Figyelt kérdés
0-24-ben kirakva tucatjával szexi képek, videók, amik alatt néha százával vannak a like-ok, meg rengeteg dicsérő kommentek más férfiaktól.

2021. jún. 30. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nem kell összejönni hogy is hívják az insta rib.ancokat mostanában? "közszereplők"-el :D...persze hogy zavarna,ha a pitsájáról tenne fel napi 3 képet stb..
2021. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem. En normális lanyba szerettem bele
2021. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem "insta rib.anc"-ról van szó. Viszonylag átlagos facebook oldal. A képek nagyrésze semmi extra, de van pár fürdőruhás, meg jópár lenge nyáriruhás kép is. Meg nem napi 3 kép, csak az évek alatt összegyűlt már jó sok, és hát ugye ezt az összes ismerőse egész nap nézegetheti, meg csorgathatja rá a nyálát.
2021. jún. 30. 13:57
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Inkább örülnél, hogy ilyen barátnőd van, aki után csorgatják a nyálukat. Persze ha tudod, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban és akárhány jobbat talál tőled akkor megértelek. Élvezd a vele töltött időt amíg lehet.
2021. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

De ha neked nem tetszik és úgy látod az oldalát, mintha társkereső lenne, miért nem teszed szóvá, hogy kihívó fotókat ne tegyen ki...? Nyilván nem láttam ezeket a fényképeket, de ha tényleg kihívó képeket tesz ki, az veled szemben nagyfokú tiszteletlenség.


Tegnap egy fiatal nő indított hasonló témában vitát, ott a hapsi lájkolgat félmeztelen insta macákat meg oszt meg hasonló fotókat nőkről. Egyesek szerint "nem vak" meg ilyenek és belefér.


Szerintem egyik sem.

2021. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Linket kérek, és megmondom.
2021. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Évek óta nincs facebook-ja egyikünknek sem, pont ezért. Nincs vita. Megegyeztünk és tartjuk magunkat hozzá.
2021. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam. Nem kimondottan kihívó képek, egyszerűen olyan képek amiken jól néz ki. Azért nem teszem szóvá, mert ezt mindenki részéről teljesen elfogadottnak látom manapság.

Ezért merészeltem egy anonim oldalon felvetni a témát, hátha másnak is titkon visszatetsző ez.

2021. jún. 30. 14:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Bikinis kép szerintem kihívó. De kinek mi.

"amiken jól néz ki" hát ha egy jó csajod van, nyilván jól néz ki a fotókon:)

2021. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem nagyon jövök össze olyannal, aki ilyen szinten "hirdeti" magát online.
2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!