Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj hogy nem szeretem a...

Az baj hogy nem szeretem a nőket se a férfiakat még is családot akarok?

Figyelt kérdés
Egy házban élek egy haveromal ő sem vágyik a női kapcsolatra és én sem természetesen nem vagyunk homosexuálisok szimplán nem szeretjük a nőket (egy gyereket tudnék örökbe fogadni vagy esélytelen?)
2021. jún. 30. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nézz utána az örökbefogadási feltételeknek. Ne itt kérj tanácsot, ehhez meg vannak a megfelelő oldalak.

De remélem tudod, hogy az örökbefogadott gyermek is egyszer fel fog nőni és függ attól, hogy milyen nemű, nő vagy férfi lesz belőle, de az is lehet, hogy egyik sem, hisz ebben a degenerált világban sose lehet már tudni.

2021. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Családot is szerintem csak azért akarsz,mert a társadalomnak ez az elvárása feléd...

Nekem sok párkapcsolatom volt már de soha nem tudtam "leragadni" addig amíg ez megvalósul.


Szóval szerintem inkább hanyagold a témát,csak teher lenne szerintem a számodra egy gyerek..és az életre sem tudnád normálisan felkészíteni.

2021. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz esetleg aszexuális vagy aromantikus? Sok aszexuális és aromantikus ember van, akik szeretnének családot. A gyerekvállalási meg családalapítási ösztön nem attól függ, hogy kihez vonzódsz vagy egyáltalán vonzódsz-e valakihez. Vannak heteró emberek is, akik nem szeretnének gyereket (meg sajnos olyanok is, akiknek már van, de pocsékul bánnak vele, mert nem alkalmasak szülőnek), és más irányultságúak is, akik meg szeretnének gyereket és nagyon jó szülők lennének. Amúgy meg tökre irigyellek, nekem az lenne a családi idill, hogy egy barátommal összeköltözünk, és mint haverok alkotunk egy családot, nem pedig párként.
2021. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!