Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi célból írnak egyesek ilyen...

Mi célból írnak egyesek ilyen feltett kérdéshez nem kötődő privát üzenetet?

Figyelt kérdés

Az üzenet szövege:

Szia!


Kérlek ne haragudj, hogy csak így priviben rádírok. Azt szeretném kérdezni, hogy mit gondolsz azokról a lányokról, akik pénzért szexelnek?


Előre is köszönöm a választ!


sinn írta ezt, de kaptam már más felhasználónévtől is.



2021. júl. 1. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen feltett kérdéshez írták ezt?
2021. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy biztos. Hogy nem lany, aki penzert szexel. Nem vesztegetne a szabadidejet ezzel.
2021. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert pénzért akar szexelni veled. Az viszont jó kérdés, hogy azt szeretné, hogy te feküdj le vele pénzért, vagy ő akar érte pénzt kapni. Az előbbit valószínűbbnek tartom.


Mert ha egy ilyen kérdésre azt írja valaki, hogy szerintem jól teszik, én is csinálnám, akkor levágható, hogy benne van a dologban.

2021. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: tökmindegy, milyen kérdéshez írták. Nem a párkeresés, és nem a szextopicban volt feltéve a kérdés


3-as: Azt se tudja ki vagyok, hány éves, fiú vagyok vagy lány.... a kérdésemből nem derült ki......és mi van, ha látszólag belemegyek, találkozom vele, és jól elverem :-) Mondjuk meg is érdemelné az ilyen kis zaklató h.-gyerek.


Ha pedig pénzért akar szexelni, akkor miért nem keres erre szakosodott egyéneket? Vannak egy páran, a megfelelő helyen.


Tehát még mindig nem értem, hogy miért öli bele az idejét ebbe, és miért vadidegen ismeretlen embereket zaklat a kéretlen levelével? (Akár több ember, akár ugyanaz az ember több regisztrációval)

2021. júl. 1. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh, azt hittem valamiért, hogy valami olyan válaszod után írta ezt, ahol mondjuk a súlyodról mondtál valami vagy akármi.


Ebben az esetben ezek trollok. Random ráírnak valakire és nevetnek azon, ha valamit visszaír. 0iq-s emberek, ne keres a cselekedeteikben értelmet.

2021. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje na...
2021. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!