Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házas nők, ti tegeztek más...

Házas nők, ti tegeztek más férfit a férjeteken kívül?

Figyelt kérdés

Nekem a nagymamám mondta mindig, hogy nem illik házasságban más férfit tegezni, csak a családtagokat.

Mit gondoltok?

Köszönöm!


2021. júl. 2. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tegeznék, 2021-et írunk.
2021. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Őskori szokás... régen a szüleiket is magázták a gyerekek...
2021. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván kb. mindenkit, az illendőség határain belül. Bolti eladót nem tegezek le akkor sem ha egyidős, vagy fiatal sem. Apám korú férfiakat sem, csak ha felajánlja. Amennyiben egyenrangú kapcsolat minden további nélkül.
2021. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
3, ha mar annyira illendő vagy...felnőtt nő létedre nem neked kell várni, hogy apad korú férfi felajánlja...
2021. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
4-es Pedig úgy illik, 30 évvel idősebb férfit nem tegezek, azt neki kell mondani, egy velem korú, vagy fiatalabbnak természetesen én javaslom.
2021. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Én már mindenkit tegezek szinte, pedig az én anyám az tényleg egy vaskalapos enber volt. Mondjuk erről sose beszéltünk, de magázni kellett.
2021. júl. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a nagymamád, hogy ilyeneket mond? Az enyém 90 lenne, ha élne, és amennyire emlékszem, már ő is sok férfival tegeződött családon kívül is. Anyukám elmúlt 60, a magánéletben nemtől függetlenül mindenkivel tegeződik. Ahogy természetesen én is.
2021. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok házas, de nyilván akit most tegezek (barátok, ismerősök, kollégák, stb) azokat nem fogom hirtelen elkezdeni magázni, ha egyszer megházasodom. Az újonnan megismert korombelieket vagy akivel olyan kapcsolatban leszek, szintén tegezni fogom, nem is értenék, hogy mi bajom van, ha mondjuk a baráti társaságon belül magáznám őket több hónapos ismeretség esetén is. Már a nagymamám sem tartotta ezt a szokást annak ellenére, hogy a saját szüleit is magázta.
2021. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem az őskorban élünk.
2021. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván, kb csak a nyugdíjas korú néniket-bácsikat magázom, gyakorlatilag most már a bankban is tegeződünk az ügyintézővel. Majd pont velem egyidős (netalán fiatalabb?) pasikat kezdek el magázni, csak mert férjnél vagyok. Jó vicc.
2021. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!