Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felkeltitek korán a férjeteket...

Felkeltitek korán a férjeteket hétvégén, vagy hagyjátok bealudni, ha amúgy elvagytok jól a babával, mindent meg tudtok csinálni mellette?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 08:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Ha az orvos férjem 36 órája nem aludt és végre van lehetősége kidölni, akkor ritka nagy bunkóság, embertelenség lenne felkelteni ilyen esetben. De ha egy home office-os programozó a férjem és délig alszik, mert késő estig Xbox játékozott, az teljesen más kategória. Részemről legalábbis.
2020. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
Akkor keltem fel a férjem, ha álmos vagyok, mert éjszaka sokszor kelt szopizni a baba. Olyankor elvan vele kb. 2,5 órát, amíg újra nem kér enni. Addig én alszok, hogy ne legyek sárkány meg idegbeteg. Ha jó napunk van és fél 8-8-ig alszunk és kipihent vagyok, akkor hagyom aludni, ameddig szeretne. Nagyon sokat dolgozik, neki is kell pihennie.
2020. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
59%
Sosem keltjük fel egymást, ha nincs programunk. Nem is értem a kérdést. Miért ne aludhatna?
2020. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Helyzetfüggő. Attól függ melyikünk fáradtabb a megpróbáltatások miatt. Ha rosszul aludt a lányom, javarészt én voltam vele, akkor kérdés nélkül hagy aludni, mire felkelek kész a reggeli, a kávé, gyerek felöltöztetve, megetetve. Hálás vagyok neki ezekért a plusz órákért.
2020. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
51%
Én felkelteném. Értem, hogy egész nap dolgozik, de ha én is visszamegyek majd dolgozni, akkor nekem is továbbra is helyt kell állnom, mint anya. Így neki is helyt kell állnia, mint apa. Felkelteném, mert abba még senki nem halt bele, hogy foglalkoznia kellett a gyerekével
2020. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Vegyes válaszok, köszönöm.

Férjem bár homeofficeos programozó, de kétszer annyi alvásra van szüksége, mint nekem, ahhoz, hogy embernek érezze magát, születése óta ez van. Ha rosszul aludt a baba, reggel kérdés nélkül felkel és van vele amíg én picit visszaalszok. De pl ma nem is aludt rosszul, annyira korán sem kelt, így elvoltam vele, begyújtottam, és evett az etetőszékben amíg én ettem és kávéztam. 8kor mondtam a férjemnek hogy pls rakjon már a tűzre mert figyelnem kell a babát amíg eszik. Szó nélkül felkelt. Most is ő játszik vele amíg picit pihizek, de megyek is feltakarítom a reggeli maradványait, ami szanaszét van a konyhában xD

2020. nov. 1. 08:45
 7/38 anonim ***** válasza:
20%
Felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mikor kell felkelnie.
2020. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%
Hű, 23 én házasság van mögöttünk, az első hetektől kezdve max 10 perc különbséggel ébredünk :)
2020. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudom, hogy fáradt, akkor hagyom, megoldom nélküle.
2020. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%
Én se értem a kérdést, de más miatt. Kel ő magától, ugyanakkor mint én. Konkrétan esélyünk sincs tovább aludni két gyerek mellett, pedig szeretnénk. De egy gyereknél se volt igazán máshogy.
2020. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!