Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megkérnétek a férjeteket,...

Ha megkérnétek a férjeteket, nektek megtenné?

Figyelt kérdés

Nem régen a férjemnek mondtam,hogy szeretném,ha növesztene egy kis kör szakállat.Meg is tette, viszont a sógornõm(bátyjának a felesége)rá ripakodott,hogy milyen ronda a szakálla.Másnap rögtön le is vágta.


Most megint kértem és nem hajlandó egy kicsi kör szakállat sem növeszteni.Nem is értem kinek akar a kedvébe járni a

sógornõjének vagy nekem.


2019. szept. 6. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga miatt vagatta le, mert azt hitte ciki.


Örülj, hogy legalább miattad kipróbálta, más férfi ennyit sem csinál a nője kedvéért.


Megoldás: beszélj vele, hogy szerinted jól állt neki és ha nem hiszi, kérdezzen meg mást is (kollégák, barátok).

Ha ezután is negatív véleményt kap, akkor hagyd. Fogadd el úgy ahogy van.

2019. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Amikor valaki relative uj külsöt vesz fel, azert a környezet visszajelzese olyankor igencsak befolyasolo tud lenni.

Gondolom bokokat nem igen kapott nöktöl.

A sogornö pedig megszégyenitette joforman.


De hogy mekkora papucs lehet akit csak igy leordithat egy sogornö. Vagy a sogornö hihet tul sokat magàrol.

2019. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tenné meg. Mert nem is kérem rá. Önálló felnott ember es ugy néz ki ahogy akar, nem ahogy en akarom. Nyilvan igenis sz..ul esik neki, ha közösségbe megy es kiröhögik mert rondán all neki. Nem mindig az számít amit te akarsz, mert neked az tetszik. Nem kell féltékenykedni a sogornodre amugy meg.
2019. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez mindig is tőle fog függeni, magának kell megfelelnie nem neked. értékelned kéne a szándékot hogy valszeg olyat tett miattad amit nem szeretett volna. a ráripakodás megerősítette hogy ez nem neki való dolog mert nem szívesen viseli magán
2019. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Na én ezért nem nôsülök meg. A szakàllat azt meg is kell tudni szokni te észlény. Nem mindenkinek való. Mindegy hogy kicsi vagy nagy, vagy milyen szakàll.
2019. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te vagy a felesége, más véleménye nem is számíthat vagy mi?!
2019. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek olyan erős a boros tája, hogy rendesen fáj megcsókolni, megpuszilni.

Arra nem volt hajlandó, hogy naponta borotválkozzon :D

Szóval mondtam, hogy akkor növessze meg. Ezt megtette. KB egy évig hallgatta a rokonoktól, hogy hogy néz ki, elveszett e a borotvája, stb. De már megszokták. Férjem azóta is szakállas.

Ha tetszett volna a párodnak, akkor biztos nem érdekli a pár beszólásai, de valószínűleg nem tetszett neki sem.

2019. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jól állt neki.Karakteresebb lett tõle az arca.

Eszem ágában sincs féltékeny lenni a sógornõmre,én is beszólhatnék a férjére,hogy miért olyan hosszu a haja,ugy néz ki,mint aki megy és jön.Inkább foglalkozna a férjével és nem az enyémmel.


Köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 6. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs onbizalma, vagy nem tetszik neki a szakall még ...

De mivel te jobban ismered, jobban itelsz.

Tuti, hogy megint kiprobalja, es azt fogja mondani, azert van korszakalla, mert neki tetszik :)

Varj egy kicsit még... :)

2019. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén a férjedet.
2019. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!