Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Direkt jelent meg félmeztelenul?

Direkt jelent meg félmeztelenul?

Figyelt kérdés
Barátaimmal voltam akik egy ketszintes lakásban laknak. Fent voltunk az emeleten. Aztán mentem haza és egy barátnom lekisert a lépcsőn és közben dumáltunk elég hangosan. Van egy lakotarsunk aki az also szintén lakik a lépcső alatt, és pont amikor bucsuzkodtunk (tuti hallott kb mindent) akkor jött ki majdnem félmeztelenul, aztán így megtorpant h jajj bocsánat, és röhögtunk meg minden, aztán mondta h jajj csak wcre akartam menni. Aztán kb ignoraltunk és csak aztán jött ki miután elmentem. Ebben az a fura h mindent hallhatott mégis meglepodott h ott állunk az ajtó előtt, valamint azt a 2 percet ki tudta volna várni ha ennyire nem akart volt így mutatkozni..
2021. júl. 5. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

És az szerinted nem lehetséges, hogy éppen fülhallgató/fejhallgató volt rajta? Szerinted minek játszana meg valaki egy ekkora hülyeséget?

Ha direkt jött volna ki, akkor ott is maradt volna idegesíteni titeket, vagy többször is kiment volna, de így, hogy csak azután ment ki, miután elmentél, érthető. Addig, amíg nem lépett ki azt se tudta, hogy ki, sőt, lehet azt se tudta, hogy ott vagy. az meg, hogy csak az elmeneteled után ment, hát...

2021. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy pasi volt?
2021. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Elég suttyók voltatok, hogy emiatt kiröhögtétek, szóval ti is megéritek a filléretek.
2021. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És most mi a probléma,nem láttál még félmeztelen pasit?Amúgyis ő van otthon,úgy mászkál ahogy akar,biztos melege volt.
2021. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
" Ebben az a fura h mindent hallhatott mégis meglepodott h ott állunk az ajtó előtt" - fülhallgatóval találkoztál már?
2021. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Negyven fokban fiu melltarto nelkul kinezett? Az volna a kerdes, ratok akart-e mely erotikus benyomast tenni, vagy igen?
2021. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!