Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért látom a lakótársam...

Miért látom a lakótársam állandóan félmeztelenül?

Figyelt kérdés
Csomószor van h a konyhában van de ahogy én kimegyek a folyósora ő is kijon valamiért... Szerintetek szándékosan csinálja? Én őszinte leszek, nyáron lesz*rom az ilyet de én nem hiszem h most ennyire meleg lenne

2020. nov. 7. 17:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam h én lány vagyok ő meg fiu :D
2020. nov. 7. 17:43
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Akar téged
2020. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy 2-es írja!

Mutogatja a testét.

Ennyi még nagyjából belefér az illembe, el is megy addig a határig.

Mondjuk, ha egy lány meg egy fiú összeköltözik, ez abszolút várható.

2020. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy el bírom képzelni rola:D de közben van barátnője
2020. nov. 7. 17:52
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, hogy az oké, hogy Svájcinégernek képzeli magát, de ne csalja meg a barátnőjét veled. Remélem van annyi eszed, hogy ebbe amúgy sem mész bele, ha tudod, hogy már foglalt.
2020. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Dehogy :D nekem be se jön, de attól még az elején kissé zavarba jöttem
2020. nov. 7. 17:58
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ismered a barátnőjét? Emlitsd neki véletlenül h meztelenül ...
2020. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
sok fiúnak egyszerűen más a hőháztartása mint csajoknak, enbis ilyen vagyok, barátnőm miatt már be kell fűteni már szeptemberben is, en meg még ilyenkor is félmeztelenül vagyok a lakásban egesz nap, es ha ki kell menjek fáért a kandallóba, akkor sem veszek fel semmit, örülök, ha kimehetek kicsit ebből a hőségből... barátnőm meg fázik folyamatosan.
2020. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

A félmeztelen az semmit nem jelent:D én egy szál boxerben nyugodtan járkálok csajok előtt, hisz strandon is ebben vagyok. Azaz olyan csajok előtt, akiket azért ismerek. Otthon nekem ez a megszokott stílus, nem szeretek sok ruhában lenni és a boxeren se ilyen villantós laza, hanem egy igényesebb fajta.

Szóval ha a lakótársadként csinálja ezt, szerintem az telkesen normális, neki így kényelmes ott laknia.

2020. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Valld be, hogy rágerjedtél a pasasra.
2020. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!