Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a gyereketeknek a szemöldök PC-t? Az én szüleim sajnos csak 18 után fogják megengedni, pedig most is lenne rá zsebpénzem 16 évesen.

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
16 èvesen mondtam anyàmnak, hogy szeretnèk csinàlni. Azt mondta sajàt pènzből okès. Nem csinàltattam, csak èrdekelt mit enged meg...
2021. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem engedik meg szerintetek, hogy csináltassak pc-t??
2021. júl. 6. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen büntetèst kapsz ha megcsibàltatod? esetleg olyan hely ahol nem làtjàk meg? pl köldök
2021. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
azèrt nem engedik meg mert nem esztètikus... làzadó korban vagy. mondjuk èn a tetovàlàst nem engedem a fiamnak 18 utàn. Akkor màr a maga dolga... a pirszing kiveszi vissza for... a nagyon nagy fültàgító amit nem engedem, van tàgítója, de kicsi, ès megigèrte hogy az ia marad... (1 es voltam)
2021. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
màrmint 18 utàn megcsinàltathatja
2021. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát, valószínűleg úgy tekintenek erre, hogy ezek a testmódosítások a züllött embereknek valók, és majd 18 évesen máshogy fogsz gondolkodni, és nem fogod már igényelni. Egy tetoválás tiltása még érthető, azonban egy PC nem végleges, bármikor dönthetsz úgy, hogy nem viseled többé. Titokban nem csináltatnám meg, mert az aláássa a bizalmat közöttetek, helyette inkább megpróbálnék beszélni velük. Szerintem mondd el nekik, hogy nem azért szeretnéd, mert rossz társaságba keveredtél, vagy bármi, egyszerűen úgy gondolod, hogy jól állna rajtad, és bármikor ki is később majd venni.

Szeretnél mást is, vagy csak a szemöldöködbe egy PC-t? :)

2021. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is csináltattam 20 éve lassan, igaz már egy jóideje kiszedtem, 30 felett már nem tartottam esztétikusnak. Én azt mondom, hogy ne csináltass, mert megmarad a helye.


De egyébként 16 évesen én sem engedném, mert 18 éves korodig még 20x meggondolhatod magad.

2021. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én engedném nekem is van egy indrustial meg egy septum:)
2021. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha könyörögsz neki megengedi.. nekem 11 éves koromba volt indrustrial és orr pcm. :)
2022. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!