Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális ha 16...

Szerintetek normális ha 16 évesen még nem engedik a szüleim a szemöldök piercinget még a saját zsebpénzemből sem? Mert azt mondják nem vagyok önálló, bezzeg egész nap tanulnom kell és mindent megcsinálok szépen amit kérnek, mi ez ha nem önálloság?

Figyelt kérdés

Mit csináljak még, hogy elhigyjék hogy önállo vagyok?

Megyek boltba, mosogatok, csomo helyre egyedül megyek, és minden feladatot szépen elvégzek amit a szüleim kérnek tőlem és zsebpénzem is lenne pircingre! Mit csinálljak hogy megengedjék szerintetek? Hogy vegyem rá őket mégis, hogy csináltathassak piercinget? Miért nem engedik vajon? Bezzeg azt megengedték, hogy a fülembe 3 lyukat furassak...



2021. márc. 17. 06:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Normális. Felnőttként majd úgy lyukasztgatod magad, ahogy akarod.
2021. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aki esetleg volt hasonló cipőben! Ti, hogy vettétek rá a szüleiteket a piercinge??
2021. márc. 17. 06:34
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Hiába vagy önálló, ha egyszer még írni se tudsz...
2021. márc. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Majd 18 fölött azt csinálsz, amit akarsz. Még gyerek vagy.
2021. márc. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy foglalkoznak veled a szüleid. Nyilván szeretnek és neked akarják a legjobbat. Lehet, hogy most korainak érzik, lehet hogy valamiért általánosságban ellenzik.
2021. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel önálló, ha dolgozol, eltartod magad. A 1o éves fiam is elmosogat,elmegy a boltba, és szépen elvégez minden feladatot, amit rábízok...
2021. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán arra várnak hogy nagyobb legyél és ne fiatal kori hévvel dönts amit lehet később megbánsz, azért a pcnek örökre nyoma maradhat.
2021. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynam a piercinget, pedig nagyon is engedékeny vagyok. Majd ha 18 éves korodban is szeretnéd, lelked rajta.
2021. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Klasszikus tini fellángolás, később meg bánnád, h miért lyukaszgattad ki magad.
2021. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fül atlyukasztasa társadalmilag elfogadott, és szeretnének attól megóvni, hogy esetleg megband. Nem kicseszesbol nem engedik.
2021. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!