Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire elfogadott társadalmi...

Mennyire elfogadott társadalmilag az, ha egy férfi gyantáztatja a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Középen összeér a szemöldököm. Plusz a szemem alatt, oldalt és nő szőr. Nem nagyon, de látszik és szerintem csúnya is. Borotválástól csak erősebb lesz, így ezért azt nem csinálom. Mivel végleges szőrtelenítés nincs, így gondoltam gyantáztatom. Ez mennyire elfogadott társadalmilag? Vagy hogyan néznének rám az emberek, ha kiderülne ez a dolog?

2013. aug. 18. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan feltünően van fazonra igazítva hogy egy szál se lóg ki meg ilyenek akkor az érdekesn mutat egy férfin, de szerintem ha nem akarod hogy összeérjen az teljes normális, sőt elvárható.
2013. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha egyszer zavar, akkor nyugodtan. Szerintem nem sok mindenkit fog érdekelni, főleg ha úgy még jól is nézel ki.:D Nem is kell rendszeresen, mert ott van a szemöldökcsipesz is. Az lenne gáz ha teljes test gyanta lenne. Így oké. Anyu szépségszalonban dolgozik és elég sok férfi megy már a kozmetikába.:)
2013. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én mindig kiszedem barátomnak középen hogy ne érjen össze ,azt engedi is de azért alúl nem nyúlok hozzá mert az már b.z.s ,csak középen :)
2013. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadott! :)


Évek óta járok kozmetikushoz kéthetente szemöldökszedésre. Nekem csipesszel szedi ki, de nem csak középen, hanem alul-fölül végig formára szedi, akárcsak a csajoknak, azzal a különbséggel, hogy nem annyira vékonyra, és nem csajos fazonra igazítja, hanem fiús fazont ad neki. :)


Már sok csajtól kaptam dicsérő szavakat, hogy milyen jól áll, és nagyon jól teszem, hogy gondot fordítok a szemöldököm rendben tartására is. :) Általában imponál nekik a jól ápoltság, amihez valamennyire ez is hozzátartozik. :)

2013. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, mintha hagynád hogy középen össze legyen nőve, az elég visszataszító.
2013. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog. A probléma ott van, hogy te félsz meglépni. Sok férfit ismerek, aki gyantáztatja, de a kulcs az, hogy ők büszkén felvállalják. Na és, ha kiderülne? Megmondod az illetőnek, hogy középen szinte már összeért, vállalhatatlan volt, mi mást tehettél volna.

Az meg, hogy a hátad mögött mit mondanak ne érdekeljen, lehet már így is kibeszélnek valami miatt.

Különben a nőknek jobban tetszik, ha valaki ápolt, nem hiába küldik el sokan a párjukat kozmetikushoz, a rendezetlen szemöldök nem szép.


Csak akkor tudnak kikezdeni, ha hagyod. Légy férfi, rendezd le őket és kész. Ennyi erővel a borotválkozás is lehetne ciki "Úristen, te leszeded az arcodról a szőrt, hogy sima legyen, mint egy nőé?". Ne aggódj már hülyeségeken... ;))

2013. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nyugodtan gyantáztasd, csak kérd, hogy hagyják meg természetes kinézetűnek.

És nem b*zis oldalt is gyantáztatni, hanem azt úgy kell egyes férfiaknál. Most az jobb, ha oldalt szőrös a homloka az embernek? Ugyan...

Ha túl hosszúak a szálak és emiatt bozontosan áll, akkor azokat is érdemes KICSIT visszavágni ollóval.

Ha nincs vékonyra kiszedve, akkor egy nő azt vonzónak fogja találni, azt fogja gondolni, hogy te törődsz magaddal, ami egy igen vonzó tulajdonság.

2013. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!