Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Két pasi meleg lehet, ha...

Két pasi meleg lehet, ha mindig együtt vásárolnak?

Figyelt kérdés
Ha mindig együtt járnak vásárolni, oda ahová én. Nem tudok róluk semmit, de nagyon sokszor láttam őket. Mindketten hátizsákot visznek, a végén csak egyikük fizet. Szinte csak kajákat és némi alkoholt. Nem hagyják el soha egymást, mármint úgy nem láttam őket hogy külön, csak hogy mindig egymás mellett/után mendegélnek. Hülyeség hogy ezt feltételezem? Vagy melegek lennének? Nem tehetek róla, hogy feltűnnek, mert ez már nagyon sokadik alkalom. Ha csak haverok lennének, nem kéne együtt vásárolgatniuk, nem? Amúgy elég fiatalok. Nem hallgatózom, de elkaptam párszor ilyen mondatrészeket, hogy "Ez jó lenne vacsorára?", meg "Neked is kell akkor ilyen?", "Csak egyet vegyünk?" stb. Nekem kicsit furcsa az egész.

2021. júl. 6. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Imádom, hogy ennyi energiád van arra, hogy mások magánéletében túrkálj. Képzeld el azt a sok-sok időt, amit ilyen pitiáner hülyeségek helyett produktívabban, szórakoztatóbban, vagy akárhogy máshogy eltölthetnél.

Kapsz egy érdemleges választ, három opció van:

1. Igen, mindketten melegek

2. Nem, csak az egyikük meleg

3. Nem, egyikük sem meleg

2021. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy testvérek.

Rólam és a tesómrol nem 1x hitték már azt, hogy 'együtt vagyunk', mert nem hasonlítunk, de néha megyünk vásárolni egy ilyen "miért is ne" alapon

2021. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

tesók haverok iskolatársak

De szerintem munkatársak... Lehet szállón laknak stb, de egyszer mondd nekik hogy "Milyen cuki pár" és meglátok mit reagálnak:D

2021. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet melegek, lehet lakótársak/szobatársak, lehet testvérek, lehet barátok stb., szerintem csomó lehetőség van.
2021. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: lehet. De, a leírtak alapján semmi sem utal arra, hogy tényleg azok.
2021. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha, értem. És miért számít neked amúgy?
2021. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én néha elkísértem a fiú baràtomat vásárolni, ilyenkor természetesen mindig ő fizetett, a cipekedésben segítettem, és ha épp hozzá tartottunk előfordult hogy megkérdezte, mit innék. De olyan is volt, hogy együtt főztünk, azt talàlgattuk mi legyen a kaja, ilyenkor vagy ő vagy én fizettem (sosem szerettük a felezgetést, egyszer ő egyszer én)- a párom már csak nála csatlakozott hozzánk. Rólunk is hihették volna, mégsem jártunk.
2021. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tesók, lehet hogy legjobb barátok akik együtt laknak mert így tudják kifizetni az albérletet, és igen, lehet hogy ők egy pár. Miért furcsa, mi ezzel a baj?

Miért kell őket bámulni és nyomozni utánuk, mi történik ha bebizonyosodik hogy melegek?

Mellettem is lakott sokévig egy meleg pár, nem volt velük semmi baj, normálisak voltak. Ők is emberek, olyanok mint bárki más.

2021. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen homárok, szerintem jelentsd fel a rendőrségen őket, meet gyerekek is láthatták őket együtt.
2021. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!