Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan értékeled a saját...

Hogyan értékeled a saját szociális életedet egy 1-től 5-ös skálán?

Figyelt kérdés

1.szint: Évek óta ki sem mozdultál a négy fal közül, az egyetlen ember akivel találkozol az az ételfutár. Szülinapodon nem köszönt fel senki


2.szint: Ha nagyon muszáj, akkor kimozdulsz pl. boltba, vagy munkahelyre, de egyetlen emberrel sincs mélyebb kapcsolatod


3.szint: Ugyanaz, mint a kettes, annyi különbséggel hogy van néhány haverod, akivel néha elmentek isztogatni, illetve van legalább egy ember az életben pl szülő vagy a párod, akivel mély kapcsolatod van


4.szint: Aktív szociális életet élsz, számtalan haverod van, emellett pedig legalább 3-4 igazi barátod is, a pároddal nagy jól megvagytok, rendszeresen mész különböző programokra


5.szint: Minden nap 4-5 programra hívnak (nem anyagi megfontolásból, hanem a személyed miatt) több ezer embert ismersz, több száz haverod van, van 15-20 igazán mély emberi kapcsolatod, szülinapodon reggel 5-től másnap hajnalig semmi más nem csinálsz csak fogadod a köszöntéseket. Az ellenkező nemnél nagyon sikeres vagy, alig bírod levakarni az udvarlókat.


Természetesen nem kell ragaszkodni ehhez a skálához, el lehet térni tőle, a saját szavaiddal is belőheted a szintedet.



2021. júl. 8. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
4. Van 3-4 igaz barátom, vannak haverjaim, párom nincs és a programjaim se nagyon rendszeresek.
2021. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nulaaaa (Molnár Kiki)

Amúgy 2 xD

2021. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Értelmetlen ez az 5 szint, mert túl nagy ugrásokkal túlzottan végletekben skálázódik.


Én például könnyen teremtek kapcsolatot, munkámból, hobbimból kifolyólag sok kapcsolatom, ismeretségem van.


De például nincs igényem "igaz barátságra". Egyszerűen csak vannak emberek akik közelebb állnak hozzám, vannak akik távolabb, de az sem "vagy-vagy" dolog, hanem inkább egy széles skála különböző foka.


Illetve szerintem keveredik a szezon a fazonnal, mert a párkapcsolat és csajozás egy külön téma. Lehet párkapcsolat és csajozás nélkül is pezsgő szociális életed. És élhetsz akkor is visszafogott szociális életet, ha mellette bolondulnak érted a nők.

2021. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha a skála alapján kéne válaszolnom, akkor azt mondanám, hogy 4.5-ös szinten vagyok.


Mindig is nagyon extrovertált és nyitott személyiség voltam, így nekem az egyik lételemem, hogy másokat megismerjek és barátságokat alakítsak ki. Elég sok érdeklődésem és hobbim van, így ezek által is sok embert is megismerhettem. Ha tehetem mindig utazok (pláne úgy, hogy évekkel ezelőtt elhagytam Magyarországot, de a magyar barátaim többsége megmaradt), így több országban is vannak barátaim. Velük évente csak párszor tudok találkozni, olyankor egyikünk meghívja a másikat magához, de amúgy marad a Skype.


Leginkább az udvarlós rész miatt nem adtam meg az ötös szintet (meg a napi 4-5 program erős túlzás). Könnyen haverkodtam mindig a srácokkal, de ritkán volt olyan, hogy többet éreztem volna valaki iránt vagy irántam közeledett volna valaki romantikus értelemben. A jelenlegi barátom az egyedüli, akivel valaha párkapcsolatban voltam és vele is csak huszonkettő éves koromban jöttem össze. Nem tudom, ebben a tekintetben valahogy későn érő típus voltam, vagy csak szimplán nem túl szerencsés más barátnőimhez viszonyítva.

27/N (Ha ez számít bármit is.)

2021. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2
2021. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Amúgy én amondó vagyok, 5-ös skálán 4-esre értékelném.


Nem vagyok az a világ legkeresettebb embere, de szinte soha nincs időm unatkozni sem. Ebben mondjuk benne van, hogy a munkaköröm miatt is mindig vannak körülöttem 3-5-en. És mindig vannak új arcok, új projektek.


Illetve szoktak keresni a munkatársak, barátaim is, hobbin keresztül is mindig találok magamnak való társaságot. Ha akarok ha nem :D

2021. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
2.
2021. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
2. de ki szoktam mozdulni amúgy csak nem érdeklek senkit
2021. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2
2021. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Válaszoknélkül ***** válasza:
3.
2021. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!