Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan értékeled a saját...

Hogyan értékeled a saját szociális életedet egy 1-től 5-ös skálán?

Figyelt kérdés

1.szint: Évek óta ki sem mozdultál a négy fal közül, az egyetlen ember akivel találkozol az az ételfutár. Szülinapodon nem köszönt fel senki


2.szint: Ha nagyon muszáj, akkor kimozdulsz pl. boltba, vagy munkahelyre, de egyetlen emberrel sincs mélyebb kapcsolatod


3.szint: Ugyanaz, mint a kettes, annyi különbséggel hogy van néhány haverod, akivel néha elmentek isztogatni, illetve van legalább egy ember az életben pl szülő vagy a párod, akivel mély kapcsolatod van


4.szint: Aktív szociális életet élsz, számtalan haverod van, emellett pedig legalább 3-4 igazi barátod is, a pároddal nagy jól megvagytok, rendszeresen mész különböző programokra


5.szint: Minden nap 4-5 programra hívnak (nem anyagi megfontolásból, hanem a személyed miatt) több ezer embert ismersz, több száz haverod van, van 15-20 igazán mély emberi kapcsolatod, szülinapodon reggel 5-től másnap hajnalig semmi más nem csinálsz csak fogadod a köszöntéseket. Az ellenkező nemnél nagyon sikeres vagy, alig bírod levakarni az udvarlókat.


Természetesen nem kell ragaszkodni ehhez a skálához, el lehet térni tőle, a saját szavaiddal is belőheted a szintedet.



2021. júl. 8. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A vírus előtti ~2 évem alapján határozott 4, előtte 3, most inkább a 3 felé hajlok, azt hiszem.

Nincs aktív szociális életem, hiába nem csak muszájból megyek el itthonról, azért ez nem sokszor történik meg sajnos. Programok néha azért akadnak, de elég kevésszer, igényem lenne többre a barátaimmal pedig. Igazbarátom 2-3 lehet.

2021. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a 19-es


2-es vagy 3as szint?

Nekem mindig az aktualis parom a tarsasagom plusz anyukam (skypeon) esetleg neha tesom. Többre nincs is igenyem. Most ket eve ki se mozdultam de eddig nem zavar.



Amikor part kerestem akkor pasi ahelyett volt egy egy hasonlo parkereso lany akivel el lehetet neha menni pasizas miatt buliba

Meg volt baratzonás'chatbaratom' tarskeresorol amíg vagy ők,vagy én talaltunk part.


Baratokat nem tudok megtartanai mert nincs annyi meselni valom pl

2021. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!