Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok inni tesóm esküvőjén?

Figyelt kérdés

Jövő hétvégén lesz lesz tesóm esküvője. Már másfél éve tolják a lagzit a covid miatt. De most úgy néz ki végre összejön. És az elmúlt egy évben elég sok minden rossz dolog történt, így azt beszéltem meg a tesómmal, hogy az esküvőn kicsit kieresztjük a gőzt, és kirugunk a hámból. Elég sok alkoholos játékot terveztünk meg. Amúgy nem vagyok alkoholista, de ilyen alkalmakkor, jó társaságba jól esik.


Viszont pár napja elkaptam valami vírust(tünetmentes hordozó vagyok, tünetes beteg kontaktja miatt vizsgáltak engem is, ja és nem covid), ami miatt antibiotikumot kell szednem még 9 napig. Az orvos meg azt mondta, hogy ezalatt nem ihatok alkoholt sem. Így nagyon kétségbe estem, másfél év alatt egyszer sem volt semmi bajom, és most pont a lagzi előtt kapom el ezt a sz*rt. Nagyon sok mindenből kifogok így maradni, és tesó esküvő meg csak 1x van az életben... :(



2021. júl. 9. 07:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Az megoldás lenne ha szombat helyett csütörtökön hagyom abba a szedését? ÉS akkor pénteken még van ideje kiürülni a szervezetemből. Az a 2 nap sokat számít?
2021. júl. 9. 07:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha esküvő után mikor már jól leszel akkor be pótoljátok?

Szerintem meg fogja érteni.

Testvéred esküvőjén nem kéne az asztal alá inni magadat,inkább élved és emlékezz a jó pillanatokra.

Fontos az egészséged,ezt sose feledd.

Jobbulást.

2021. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvos meg azt mondta, hogy ezalatt nem ihatok alkoholt sem. Így nagyon kétségbe estem,"


Ne haragudj, de ezen röhögnöm kell!

Ennél nagyobb okod sose legyen kétségbeesésre!

:-)))))))

2021. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál alkoholmenteset helyette.
2021. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az a gyógyszer, amit kaptál?
2021. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!