Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Irigykedtek arra akinek...

Irigykedtek arra akinek vannak barátai és ma este buliba mennek, és még csak most kezdődik nekik a kaland szórakozás?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnos nekem ez ki maradt. Nem tudom miért lettem ilyen szanalom. Nincsen életem se egyszerűen minden szar sorolni is nehéz. Úgy elkezdtem rá vagyni hogy szórakozzak de ehelyett itthon szét unom magam ma is. Csajokra vágyom. Későn érő típus lennék? 29F

2021. júl. 10. 19:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Facebookon beléptem egy buli csoportban és egy csomó ember írt hogy bele vinne az életbe de kiderült ez mind Budapesti én meg itt vagyok az isten háta mögött. Már ordítani tudnék. Unok mindent.
2021. júl. 10. 19:58
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem🤷‍♂️
2021. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez melyik facebook csoport és hogy dobtad be ezt a kérdést, hogy nem néztek rád furán miatta? Én nem érzem, hogy szánalmas lennék, de nekem is kimaradt nagyon sokminden, pár évemet elszartam, szóval ezt én is szívesen bepótolnám, meg 24 évesen nem érzem, hogy még öreg lennék ehhez.
2021. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És nem tudok oda felköltözni szeretnék de nem tudnék megélni sem olyan drága az élet ott.
2021. júl. 10. 20:00
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Nincs kedvem bulizni, szóval nem.
2021. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Furán néztek de volt pár ember aki segíteni akart.
2021. júl. 10. 20:00
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Kit érdekelnek.

Másnap meg fogja a fejét mikor nézi mennyi pénzt vert el, és azért mennyit kellett keményen dolgoznia.

eljátszák mekkora menők hogy egymást meghívják piákra, aztán mikor hónap végén üres a pénztárca anyutól aputól kérnek, mert nincs mit enni.

2021. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De a csajok ott vannak. Talán lenne nekem való csaj.
2021. júl. 10. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát menj el egyedül. Én is voltam már egyedül diszkóban 😃 kerestem egy szimpi kis bandát és csatlakoztam hozzájuk. Kicsit ciki volt, de nem bántam meg. Iszogattunk, táncikáltunk, jól éreztem magam.

Elmész te is, kinézel egy szimpi csajbandát, aztán hajrá.

2021. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Minek? Rajön majd, hogy ez eem tart örökké.
2021. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!