Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokaknak miért fáj hogy végre...

Sokaknak miért fáj hogy végre nyitnak a teraszok, es ki lehet ulni sorozni?

Figyelt kérdés
Tele van a net duhongokkel, akik mindnekit lehulyeznek, hogy hogy van mersze a nagy harmadik hullamban talalkozni, ne adj Isten jol erezni magat? Ezeknek az embereknek amugy is ilyen nyomorek az elete? En Pragaban elek, de itt hónapok ota osszejarunk haverokkal, tobbsegunk at esett par nap alatt a Covidon vagy mar ve van oltva. Nem ertem miert kene nekem most otthon ulnom, es várni hogy elmuljon a Covid.

2021. ápr. 26. 17:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
44%
Aki ennyire fél az maradjon otthon, másokat meg hagyjanak élni. Semmi közük a másik életéhez!!!!!!!
2021. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
68%

Mert felelőtlenség!

Én is fiatal 20 éves vagyok nyilván vártam a nyitást én is . De nem vagyok oltva így inkább várok. Persze mondhatjak hülye vagyok azért nyitottak hogy menjen mindenki de ez inkább a vendéglátó egységek miatt történt nem azért hogy annyi ember üljön az akvárium klubnàl mint a sziget fesztiválon. Nyilván menjen ki aki tényleg védett Viszont ha tényleg így terjed a vírus mint ahogy mondják ez valóban felelőtlenség mert megtelik megint az összes kórház aztán minden elölről. Lehet lepontozni de szerintem ha magàba néz mindenki tudni fogja hogy ami a terasznyitas napján volt tömeg annak nem kellet volna akkorànak lennie , egy ilyen országban ahol ilyen szar vezetés van és csak

a foci eb miatt lett a nyitás ez rossz döntések sorozata és rossz vége lesz de ne legyen igazam. Véleményem szerint ha van két oltásod menjél de eggyel ami nem garancia semmire (és való igaz a kettő se életbiztosítás) ugyan az mintha nem is lenne.

2021. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
72%
Engem egyáltalán nem érint ez a dolog, persze jobb hogy kinyitnak a dolgok, de nem nagyon szoktam járkálni nagyon sehova...szóval nekem aztán 8
2021. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
57%
2-es vagyok még annyi mivel sok a veszélyeztetett a családban akik hiába regisztráltak képtelenek voltak őket behívni oltani így inkább kivàrok!
2021. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%

Az senkinek nem fáj. Ami érthető módon sokakat zavar, az a felelőtlenség ahogy erre igen sokan reagáltak.

A teraszok nyitásának az lenne a lényege hogy nyílt térben kevesebb a fertőzés veszélye, mint zárt térben. De számtalan helyen olyan tömegek gyűltek össze, nemhogy távolságot, de intim szférát sem tartva egymás között, hogy csodával lenne határos ha jó pár ilyen tömörülés során ne fertőzték volna egymást körbe ezek a tömegek.

2021. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
71%

Nem a nyitás fáj, sőt, alig várom már, hogy elmehessek egy jó étterembe, moziba.

Az fáj, hogy a sok gyík úgy ült kint mint valami szabadtéri koncerten, 2sör után egymás nyakába lihegve, vihorászva.

Ugyanaz mint a lezárás előtti napon mikor úgy taposták egymást a plázákban mintha nem lenne holnap.

Mi történt rá 2 hétre?

Rekordszámú napi 7-8000 fertőzött, szigorítás stb.

Így sose lesz vége. Megint ülhetünk otthon 2 hónapig ameddig nem lazítanak kicsit, de felesleges, mert a sok"énnemfélek, mitnekemegyvírus" birka úgyis megint két végén égeti majd a gyertyát, hogy megmutassák mekkora fasza gyerekek, ők nem félnek.

2021. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
39%
Én azt gondolom, hogy a következő zárást a teraszozókra fogják fogni. Ha így lesz, akkor légy szíves ne gyere ide nyafogni. :-) Ne legyen igazam.
2021. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
48%

1. Mert sok az agymosott

2. Vannak akik csak a hibat keresik mindenben.


En kulfoldon elek es nem csak a teraszok vannak nyitva, hanem az epuletbe is be lehet menni, le lehet ulni.

Aki fel az nem megy el sorozni es nem eszik etterembe.

2021. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
75%

"Képzeljétek el, átment anyámon, rajtam plusz a fél csaladomom a vírus, és senkinek nem volt semmi komolyabb gondja."

Emberek millióinak pedig lett. Erre mit lépsz?

2021. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

"Sokaknak miért fáj hogy végre nyitnak a teraszok, es ki lehet ulni sorozni?"


Ez nem fáj. Egyáltalán. Sőt örülök neki.

A probléma az, hogy az emberek felelőtlenül és tömegesen rohantak ki, mintha nem lennénk kénytelenek egy szaros vírussal együttélni. És azt is értem, hogy szó szerint menekül a 32nm-es odúból. Nemhogy 1 év, de 1 hét után menekülnék... De gondolkodni nem ártana. És hogy miért fáj? Több kontakt = több fertőzött. Újabb hullám = újabb lezárások. Ami viszont mindenkinek fáj. Mert nem érdekelne, ha az lenne a legrosszabb lehetőség, hogy ő elkapja és megszenvedi. Ő választása, ő viseli a következményeit. De jelen helyzetben sajnos nem így van. Másokat is sz**at a hülyeségével.

2021. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!