Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt még olyan aki nem...

Van itt még olyan aki nem érez ingerenciát arra hogy szocializálódjon?

Figyelt kérdés
Munkahelyen az idősebb korosztály a jellemző de a fiatalok sem érdekelnek. Ha kérdeznek válaszolok, néha beszélek hozzájuk egy 5 percet ha nagyon unatkozom de egyáltalán nem érzem a kényszert hogy barátságot vagy valamilyen mély kapcsolatot alakítsak ki bárkivel. Néha interneten keresztül beszélek egy két emberrel akit "előveszek" ha beszélni akarok de ők sem a barátaim. Általában be sem tudok illeszkedni vagy megtartani valakit de nem is nagyon vágyom rá. 21/f
2021. júl. 10. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
perpill kheci egyhangú vagyok és semmi nem mozgat meg.
2021. júl. 10. 23:32
 12/16 anonim ***** válasza:

Lool. Ezeket mintha én irtam volna. Detto, 21f vagyok, most nyáron melózok, 50+os emberek. És ha nem kérdeznek, nem szólok hozzájuk, csak ha már kínos a csend.

Egyszerűen nem szeretem az üres fecsegést.

Ha unatkozok akkor én régi osztálytársakra, imserosokre írok, akikkel evek ota nem beszeltem.

Nálam igény az lenne valami társasági életre, csak mégse jön össze, mert nem akarok messzire menni ezért.

Nincs kedvem semmihez, legszivesebben egész nap ülnék és netflixeznék. Hónapok óta először vettem elő ezt a szar oldalt, mert megöl az unalom már.

2021. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár igénylem a társaságot, a mai embereket valahogy nem tudom közel engedni magamhoz. Túl kiszámíthatóak, unalmasak, kétszínűek, és még sorolhatnám a negatív jellemzőket, amik a társadalom nagy részére igaz. Komolyan mondom, ha abban a korban élnénk, egy androiddal jobban kijönnék, mint egy emberrel. Le lehet szavazni, hogy milyen aberrált gondolkodású vagyok... :D
2021. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#9 dehogy, egy bűnöző is lehet antiszociális, de általában nem.
2021. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Antiszociális az aki nem tartja be szándékosan a társadalmi normákat vagy nem is ismeri azokat és ezért nem szociális olyan értelemben hogy nem tud "normálisan" (az a szó) viselkedni.
2021. júl. 11. 16:57
 16/16 A kérdező kommentje:
Én valójában csak távol akarom tartani magamat az emberi kapcsolatoktól mert kva nagy rákfene az az életben. Az is leszívja az energiámat ha valami családi konfliktusba belevonnak, hát oldják meg maguk! Én elvégzem a napi munkámat aztán lefoglalom magamat sorozatokkal, játékokkal, nagy ritkán valami olvasnivalóval aztán én elégedett is vagyok, ahogy tudom kizárom a külvilágot és a társadalmat.
2021. júl. 11. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!