Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is a Magyarok...

Szerintetek is a Magyarok kultúrái/normái a legrosszabbak?

Figyelt kérdés
Sajnos én is magyar vagyok...

2021. júl. 13. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kúltúrával van a legkisebb gond. Többnyire az imádom a hazámat vagy pedig a hozzád hasonló utálom a magyarokat típusú emberek vannak itthon. Külföldön is ezt csinálják. Verik a mellüket, büszkén mindenre is, vagy pedig leszólják, hogy micsoda egy szar hely az a haza. A külföldiek meg csak néznek nagyokat, hogy mi ez a túlzott pesszimizmus vagy a másik véglet, a felvágás. Nekem mindegy én szeretek itthon is lenni, külföldön is. Itthon is sok embert szeretek és máshol is megszerettem már embereket. Minden kúltúrát tisztelek ugyanúgy és máshol is vannak ám rossz “normák” hidd el. Ott vannak a brittek, nézd meg nem nyertek eb-t milyen hisztit lerendeztek. Aztán mégis mennyi művész, híres ember származik tőlük.
2021. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjatok már 3 példát ezekre a normákra, amik csak Magyarországon vannak és borzalmasak
2021. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Oroszországban az ilyen, saját nemzetét gyűlölő, lenéző hazaárulókat, mint te, élve ennék meg reggelire, úgyhogy nyugodj meg, bőven van a magyarnál is "lejjebb".
2021. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5%

úgy látom, h a magyarok csak nagyképűsködésben és kifogáskeresésben emelkednek ki, viselkedésben, tájékozottságban nagyon le vannak maradva a külföldiek mögött.


a legtöbb magyarnak egy sima sorban állás is óriási gondot okoz, vagy mondjuk kulturáltan válaszolni egy fórumon (lásd: ennél a kérdésnél).

de nézd meg, a LMBTQ-ellenes propagandával is hány átlag proletárt sikerült behülyítenie a fidesznek.


ez egy fölényeskedő buta, lúzer nép sajnos.

2021. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
"de nézd meg, a LMBTQ-ellenes propagandával is hány átlag proletárt sikerült behülyítenie a fidesznek." Ez nem létezik.
2021. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!