Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A tinilányok nagyrésze manapsá...

A tinilányok nagyrésze manapság miért ilyen képeket rak ki? (Kép lent)

Figyelt kérdés

A tinilányok nagy része (11-17) ilyen és ehez hasonló képeket rak ki,vagy sztorikat oszt meg: [link]


Egyébként ez a lány speciel 15 éves.

Most ebben mi a jó? Más ha egy kép olyan,hogy látszik a segge,de itt már direkt azon van a hangsúly. Ennek mi értelme? Számomra megalázó és elszomorító FIÚKÉNT ilyeneket látni. Nektek mi a véleményetek erről?



2021. júl. 13. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Nem csak most,régennen is ilyenek voltak,keress rá Dósa Fannyra.
2021. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Iszonyúan általánosítasz.
2021. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Az a véleményem erről, hogy senki nem tart pisztolycsövet a fejedhez, hogy ilyen képeket nézegess, te nyifi-nyafi.
2021. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Hogy sok a Qva,az a véleményem.
2021. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy?

Hol találtad ezt a képet?

Ismered a lányt?

Honnan tudod, hogy 15?



Csak azért mert egy bizonyos életkoron túl téged fognak pedofilnak nézni, ha megemlíted, hogy meeeennyire tele a net 11 évesek erotikus képeivel.

Én pl a 20as éveimben járok, és sosem látok ilyeneket, mert nem keresek tinilányokra a neten.

2021. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Mert a kicsik a nagyok közé akarnak mindig bekerülni. A tinilányok célja hogy bálványozott felnőtt nők legyenek. Ameddig ez nem adatik meg addig másolják a példaképeket ahogy csak tudják.

Nem egyszerű ma (sem) nőnek lenni, mert elvárják a régi rend szerint, hogy legyél alázatos, szerény és természetesen gyönyörű, ugyanakkor már szabadabb világ van, ahol már a lányok is dönthetnek de nem adják meg hozzá nekik a kapaszkodókat. Ebből lesz az, hogy prostis képeket pakolnak magukról, hogy szeressék és irigyeljék őket, aztán sírnak mikor az x. fiú használta a testüket önkielégítésre, mert nincs elég tapasztalatuk, hogy meg tudják védeni magukat a csalódásoktól.

2021. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
A tini fiúk a rák a társadalom szövetén minden szempontból, emiatt én jobban szégyenkeznék.
2021. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#2 Nem,nem általánosítok. Nem mondtam,hogy minden tinilány ilyen. Azt mondtam,higy jelentős részük.


#3Igen ez igaz,viszon ha csak teszem fel instázok vagy facebookozok és szembejön egy ilyen kép azt,hogy akadájozzam meg? Nem direkt keresem az ilyen és ehez hasonló képeket,arra ottvannak a felnőtt oldalak,nem pedig tizenéves kislányok.

2021. júl. 13. 23:01
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
#8 Még mindig nem értem hogy hogy jön fel ilyesmi. Van egy rakás ismerősöm facebookon, és instázok is rendszeresen, de mégis csak felnőtteket látok.
2021. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
brühühü
2021. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!