Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Herby és Molnár Krisztián...

Herby és Molnár Krisztián mitől lett olyan népszerű a youtube-on?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

próbáltam én is liveozással próbálkozni facebookon és youtube-on is, de a kutya se commentel hozzá semmit...

Bejön max 1-2 néző és itt kifújt az egész.

Pedig normális témában beszélek, átlagtól kissé jobban is nézek ki, értelmesen beszélek.

Viszont Molnár Krisztián, a dagi srác akit gondolom ismertek kész rajongói tábora van, egy élő adásánál 90-100db aktív nézővel minimum. Pedig igazából nincs konkrét témája, mellette fingorászik nagyokat a videóiban, röhög, össze vissza beszél, pofákat vág, és kb. egy párszori tömör humornak elmegy, ha párszor megtekinti az ember. Bár humorból is inkább fekete humornak... :D


Mi lehet a titka Herbynek, és Molnár Krisztiánnak?

Herby közben iszik is a videóinak mindegyikében, Molnár Krisztiánnak pedig a viselkedése elég érdekes. Mégis sokan utalgatnak nekik pénzt, gyakorlatilag a semmitmondó témákért.


Mi lehet az ő titkuk szerintetek?


Köszönöm az értelmes válaszokat!


32/F



2018. máj. 12. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Gőzöm sincs kikről beszélsz. Miért fontosak ezek a netes majomkodások? Semmi értelmük nincs, gyerekes.
2018. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az az ő titkuk, hogy erre van ma igény Magyarországon, ez a színvonal.

Lehet röhögni, szörnyűlködni másnak a nyomorán, hogy ő még nálunk is sza*abb helyzetben van.Ezért nézik az emberek, nem azért mert annyira jó, vagy érdekes lenne.

2018. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy olyanok mint 100 éve a cirkuszi majmok vagy a szakállas nők.Látványosság nevetnek rajta az emberek.

Látszólag jó lehet az a pénzösszeg amit kap néha live alatt.De igazából mind kettő beteg ember.

Herby depresszios szorongo munkanélküli közel a 40hez nem ért semmihez nappról napra él azt nem tudom hogy alkoholista e még mert már régóta nem nézem rendszeresen.

Molnár Krisztián pedig szintén a szorongó 28 éves veszélyesen túlsúlyos ráadásul cukorbeteg.Mivel kisegítő iskolába járt így ezért nem bántom.De attól még kezdhetne magával valamit mert nálla nagyobb értelmi/testi fogyatékosok is élnek teljes életet.Itt viszont részben a szülei is hibásak.

Viszont nincs ezzel semmi baj mindenki a saját sorsáért felelős.

De sokan azt hiszik hogy ez egy követendő példa...ilyenek akarnak lenni mint ezek na ez gáz.

2018. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, Herby ugyanúgy iszik még napi szinten. De mostani új barátnőjével akivel egy éve együtt él, elvileg júniusban készülnek kimenni Írországba, munkalehetőséget kaptak. Viszont Herbynél lemegy átlagba a napi 3-4 doboz 4.5%-os sör, és mellé napi 1-2 deci vodka. Ez már nem akkora mennyiség, mint régen, de ugye napi szinten lemegy ez nála mai napig.
2018. máj. 12. 20:39
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Molnár Krisztián egyfajta paródiája a youtubenak.
2018. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Belinkeled az egyik videódat?
2018. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akarj olyan lenni mint ők, mert szánalmasak.Nekem egyik munkatársam nézi állandóan Molnár Krisztián videóit. Addig nem is hallottam róla. Borzalom.

Én is kiváncsi lennék a videódra. Ha gondolod linkeld be ;)

23N

2018. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Legyen akkor Herbytől egy linkelt videó, amit itt egyik válaszoló kért! Ez mostani, alig pár napos!


https://www.youtube.com/watch?v=Ug0gsKnU0Jw

2018. máj. 12. 23:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem nincs fent videóm, amit be tudnék linkelni, viszont Herby mostani állapotát beraktam nektek. Én most egy időre abbahagytam liveozgatást, mert elment kedvem tőle és értelmét se sokat látom magamról most.
2018. máj. 12. 23:07
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez meg mostani Molnár Krisztián:


[link]

2018. máj. 13. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!