Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, hogy félek mikor...

Panelkukac2410 kérdése:

Normális, hogy félek mikor egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

“Ingadozik” a társasági életem: egyik héten minden nap hívnak valahova következő héten szinte sehova. Amikor az utóbbi történik nagyon rosszul érzem magam, nem érzem biztonságban magam és mindig attól félek, hogy valamiről lemaradok.

Ez az egész, ahogy leírtam mindent normális? Normális, hogy nincs egy “stagnáló”, állandó társasági életem?



2021. júl. 21. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Igen, normális, van ilyen ember. Ezt nem kell szégyellni vagy furcsállani. Az ember ősidőtől fogva hordákban élt, vigyáztak egymásra. Ez beleivódott már a génjeinkbe, sokan nem érzik jól magukat egyedül. Ettől független vannak, akik igen.
2021. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Végtelenül unalmas lenne ha minden heted ugyanúgy telne, nem? Szerintem pont az a normális amit írsz, de ha több társasági programra vágysz, akkor ne várd meg, hogy valaki hívjon, hanem szervezz valamit te.. Nem atomfizika.
2021. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj minél több eseményen ottlenni, és akkor idővel beáll.
2021. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!