Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy félek, amikor...

Normális, hogy félek, amikor egyedül vagyok éjszaka otthon? Hogy győzitek le a félelmet?

Figyelt kérdés
A párom 3 műszakban dolgozik. Eddig nem volt semmi gond azzal, ha éjszakás volt, nem féltem. Aztán megszületett a kislányunk, aki 4 hónapos, és szabályosan rettegek. Tegnap éjszaka egy percet sem aludtam. Amíg a kicsi aludt, ültem az étkezőben és rendszeresen kinéztem az ablakon keresztül a kertbe. Jó környéken lakunk, van egy nagy testű kutyánk, úgyhogy nem indokolt a félelmem.

2021. jan. 12. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? Betörőktől? Azok inkább akkor mennek, ha nincs otthon senki. Zárd be az ajtót, az talán ad egy kis biztonságérzetet, de szerintem nincs miért aggódnod.
2021. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a betörőktől félek. Minden villany fel volt kapcsolva, kivéve a kicsi szobájában, ott csak éjjeli fény volt. Remélem ez elriasztja őket.
2021. jan. 12. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mostanaban nem kell felned ... kijarasi tilalom van a betoroknek is :)
2021. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ezen én is gondolkodtam 🙂több rendőr van így az utcákon? Tényleg nem indulnak meg a betörők este 8 után?
2021. jan. 12. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tobb rendor, de tomeg hianyaban egybol kiszurjak ha a betoro megy a nagy zsakkal a hatan :)


[link]

2021. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is a baj hogy te is 3 műszakban nyomod,fáradt vagy és ilyenkor az ember negatív tud lenni.
2021. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem normális ez a félelem.

Kezdj vele valamit, különben becsavarodsz és paranoiás leszel.

2021. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit depis vagy a szülés, meg a sok bezártság miatt a gyetekkel. Én nem betörőktől félek, hanem para jelenségektől, mert nálunk sok ilyen volt már. Azt ki sem lehet zárni az ajtón. Rémálmaim is rendszeresek és tök egyedül élek. Ja vagyis a macskámmal, de az is sokszor fél. Nem tudok mit csinálni. Tv vagy lámpa megy éjszaka, a nappalokat kibirom.
2021. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!