Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy 17 évesen...

Normális, hogy 17 évesen ennyire félek attól, hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

17 éves fiu vagyok, és tudom, hogy mások talán ezt nem értik, de néhány éve elkezdtem félni attól, hogy én egyedül maradok, ez azóta van, amióta hosszabb kapcsolataim vannak. Már olyan szinten meg van ez nálam, hogy amikor kapcsolatban vagyok valakivel, akkor folyton attól attól félek, hogy mikor fog elhagyni a lány, utána mikor elhagy, vagy egy évig gyötör a hiánya, sőt valamikor tovább is. Azért találom ezt nem normálisnak, mert a haverjaim elég hamar túlteszik magukat a szakításon. Most is nem rég szakítottak velem,

és hát most is nagyon kilátástalan minden, tudom idővel kicsit jobb lesz, de akkor is a ,,seb" az sokáig meg fog maradni.

Valaki esetleg volt vagy van hasonló helyzetben megtudja osztani a tapasztalatait? Ezt nem nagyon mondtam el senkinek, mert hát nem túl férfias jellem szóvak szégenlem. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, és remélem nem írtam rossz kategoriába a kérdést.



2016. aug. 3. 19:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hiábákért, telefonal írtak a kérdést.
2016. aug. 3. 19:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek azt leszámítva, hogy még sosem volt kapcsolatom. De nagyon szeretnék egy társat akit megölelhetek és szerethetek valamint aki hozzám bújik. De én is úgy érzem, hogy teljesen egyedül maradok...
2016. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon bátor dolog hogy itt legalább ezt bevallottad. Nem lehet hogy amikor egy kapcsolatod van az jobban leköti a figyelmedet hogy mikor fog elhagyni mint inkább azt hogy boldoggá tennéd a párod? Talán azért fáj annyira a szakítás után mert azt érzed hogy te nem tettél meg mindent? És a haverjaidnak meg sokkal "keményebb" a szívük. Lehet hogy te egy érzelgősebb fiú vagy?
2016. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megtalálod az igazit hidd el :) csak te már érettebb vagy és komoly kapcsolatra vágysz, de a korosztályod még nincs ezen a szinten. lehet hogy 25évesen fogsz majd egy 17éves csajt aki szintén érettebb lesz a korosztályánál és akkor találod meg az igazit, na számold ki hogy akkor most hány éves még az a csajszi?? :P

komolyra fordítva. én is ilyen voltam mint te, komoly kapcsolatot akartam már 15-16éves koromtól ahogy elkezdtem csajozni, és persze felsültem újra meg újra, hónapokig "gyászoltam" hogy nem jött össze vagy vége lett volt hogy évekig. Aztán megtaláltam a nagy szerelmet, aki mindenkit überelt addig és minden volt fájdalmat feledtem mellette még akkoris amikor még nem is jártunk. és mit ad Isten vele is vége lett, képzelheted mit éltem át. Aztán sokkal később rájöttem hogy hülyeség az egész, hülyeség rágörcsölni, hülyeség azon agyalni hogy lesz e valakim vagy nem úgyse látok a jövőbe azt sem tudom mi lesz holnap? nemhogy évek múlva ha magam leszek.. időpocsékolás ezen agyalni pláne depizni miatta mert ezzel csak azt éled el hogy a jelened elpocsékolod egy alternatív szar jövő képén való szomorkodás miatt. Vedd lazára, élj a mának, ne fuss olyan csaj után akit nem érdekelsz, ha az egyikkel nem jön össze ne gyászold kezdj egy másikkal, majd az élet megmutatja melyik marad végül melletted, te annyit tehetsz ez ügyben hogy készen állsz, hogy nem hanyagolod el magad, hanem mindig a maximumot nyújtod, nem tudod mikor vagy melyik buszon, melyik buliban vagy melyik utcán futsz össze valakivel ezért mindig a jobbik formád hozd. És érzelmileg sem kell túl mélyen kötődnöd senkihez idejekorán, ráérsz akkor elmélyíteni a kapcsolatot és akkor száz százalékig kiismerni a másikat ha már jártok egy ideje. Ennyi a nagy titok :) remélem segít neked

2016. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!