Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van normális őslényekkel...

Van normális őslényekkel foglalkozó közösség?

Figyelt kérdés
Internetes magyar normális társaság mely elsősorban az őslények köré épül és a hozzájuk kapcsolódó filmekre, játékokra.

2021. júl. 22. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs. Kihaltak.
2021. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eszerint nem normális őslényekkel foglalkozó közösséget keresel, hanem normális, őslényekkel foglalkozó közösséget.

Mást jelent ám, hogy van ott vessző, vagy nincs!

2021. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Sajnos nincs ilyen közösség. Van egy ami egy blog köré épül, a primevalonline, de az egy toxikus társaság, akik egymást vállát veregetik az elvakult teóriáiktól és jellemző rájuk az önpusztítás.

Szóval ha bárkitől is felmerül az ő nevük, akkor én nem tudom őket ajánlani.

Más meg nincsen.

2021. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy normális, tehát nem tollszektások. Ahol azt a baromságot elfogadják, hogy a dinoszauruszok tollasak voltak, ott már alapból baj van. Ismerem azokat az agyhalottakat, egy kérdésemet már széttrollkodták a tollas hülyeségeikkel.
2021. júl. 23. 16:29
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Na jó van, azt hittem ezt már a múltkor megbeszéltük, tollszektás.
2021. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
68%

Én is ott voltam múltkor a kérdésed alatt és nem vagyok szektás. Az nem trollkodás hogy a te hülye kifogásaidra tudományos választ adunk.

A dinoszauruszok tollasak voltak, pont.

2021. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Magyarán nincs és azért nincs normális közösség, mert beraidelitek, széttrollkodjátok. Hülyeségeiteket erőltetik rá mindenkire agresszívan, ezzel elkedvtelenítve az embereket. Elégetnétek mindent ami kicsit is ellentmond a hülyeségeiteknek.

Kérdésemre meglett a válasz, nincs és nem is lehet a tollszektások miatt.

2021. júl. 25. 11:07
 8/14 anonim válasza:
55%
Jól van már János. Menj és verd ki a farkad a Blue raptorodra meg a ronda rexedre.
2021. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom ki ez a János, de ezek szerint olyan ember akivel bajotok van. Fajtátokat ismerve azért lehet, mert nem vallja a vallásotokat. Gondolom őt is így trollkodjátok szét.
2021. júl. 26. 18:14
 10/14 anonim válasza:
Minden magyar toxikus, te is.
2021. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!