Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavarnak az...

Titeket nem zavarnak az MLM-el foglalkozó emberek?

Figyelt kérdés

Az összes közösségi oldalon folyamatosan posztolnak és zaklatnak ismeretlenül privátban.

Múltkor instagramon írt rám egy idegen, hogy nagyon tetszenek a képeim neki, szívesen dolgozna velem. Annyira idegesítő az ilyen, miért akarnak mindenkit beszervezni?

Ráadásul írtam neki, hogy bocsi, van szakmám és munkám, nem érdekel a lehetőség. Visszairta flegman, hogy sose leszek sikeres, amiért kihagyom ezt a csodálos lehetőséget (hogy áruljam a tularazott forevert és balekokat szervezzek be).

Nem érzik gàznak ezt a munkát?


2019. márc. 17. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
majd megbánják. nagyon durva rádumálás van ott velük szemben is.
2019. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Szemelyesen mar nem allok szoba veluk a sok fb reklam stb mellett ezeket mar eszre se veszem.
2019. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok se fészen, se instán, személyesen pedig nem ismerek egyet sem. Én azt se tudtam, hogy még ez létezik. 90-es években volt ennek az aranykora, akkor én is belekóstoltam, de 2 hét után már láttam ennek az értelmetlenségét. Ezt tényleg csak a legpofátlanabb, legrámenősebb emberek képesek csinálni
2019. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerőst, aki ilyesmivel foglalkozik, finoman felvilágosítottam arról, hogy nem szeretném a termékét használni és ha mégis, csak neki fogok szólni. Szerencsére megértette.

Egy közeli barátom viszont hajthatatlan volt, mindenáron be akart szervezni. Sajnos már nem is köszön, ha találkozunk, pedig nem voltam vele durva.

Egy ismeretlent viszont simán elhajtok, ha el akar adni valamit. A reklámokat meg már észre sem veszem.

2019. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

De nagyon is.

Àllandòan megy a maszlag meg a sallang meg a mellébeszélés.

Konkrètan egyik se mondja el őszintèn,hogy ,,csókolom mlmbe keresek embereket ez a cèg neve ezek a termèkek ezt kell csinálni".

Na erre vàlaszolhatna sok MLM-s birka.

Mièrt nem őszintèk?

Èn tudom a vàlaszt,de kìvàncsi vagyok erre mit fog mondani egy dràga MLM-s.


Volt olyan,hogy a sràc odajött térdgatyàba lógòk àlltak ki,papucsba meg ilyen undorìtò mintàs felsőbe BKK-val de előadta ő 800e felett keres(senior fejlesztőkènt mondom aha,jah) meg kinevelt pár gyèmàntot.

Jah de a ruhàja kb. 1500 Ft volt ami rajta volt kìnai fos,lakik egy patkàny lyukban ràadàsul nem a Jablonka utcàn a 3.kerületben ès nem újjèpítèsűben hanem egy cigànyputriban.

Jah autòja sincsen hanem BKV-zik,nyaralàs sem Seychellesen meg szèp helyeken hanem Horvàtorszàgban ott is valami olcsò helyen.

Na akkor pont ő magyaràz nekem,hogy ,,engem fel kell szabadìtani meg majd ő tudja mit kell csinàlni".

Jah a megjelenèse is tükrözte meg az èlete is,meg,hogy villamosozik 40 èvèhez közel.

Nekem ,,rabszolgànak" van kocsi,szèp lakàsban lakok,párom is van aki SZÈP,szèp helyeken wellneszezünk,nyaralàs idèn majd Törökorszàg,Dubai 5×-os szàllodàba.


Na kedves MLM-sek,akkor mièrt làtom,hogy gagyi ruhàkba magyaràztok,konkrètan mindig megfigyelem nem Hugo Boss meg Versace meg nem Roberto Boticelli kèzzel varott cipőkben vagytok hanem valami Deichmannos 3000 Ft-os vacakban.


Voltam egyszer előadàson egy dagadèk nőt mutatott nekem a màsik MLM-s, ő a nagy sikeres,aha.

Dagadèk,moslèk ruhàkba,stìlusa nincs,volt egy Skodàja.

Huhaaa nagyon sikeres,szànalmas inkàbb.

Nem akarok nagykèpű lenni de èn ha megjelenek akkor ott ül minden ruha,òra,cipő,autó,Baraka.


Kedves MLM-sek vàrok nem agymosott vàlaszt.


Egy ,,rabszolga" akivel sokan cserèlnènek.


Bocsi kèrdező de kiakadtam èn is a napokban keresett meg egy FLP-s birka megint.

2019. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy belemész a beszélgetésbe azzal, hogy egyáltalán reagálsz, ahelyett, hogy azonnal letiltanád őket, aztán meg itt panaszkodsz. :D

Egyébként én utoljára olyan 25 évvel ezelőtt találkoztam a jelenséggel.

2019. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"villamosozik 40 èvèhez közel"

Birkaságért neked se kell a szomszédba menni...

2019. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

7-es àllj,olvasd el a többit.

Èn nem adtam magam elő neki,de ő igen,hogy mekkora sztàr meg mennyire jò neki akkor mièr nincs egy normàlis kocsija meg mièr gettòban lakik?

A sikeres embernek szerintem normàlis kocsija van,szèp helyen lakik tiptop lakásban,ruhatàra is Hugo Boss pl.


Akkor ne adja magàt elő vagy pakolja ki mit èrt el,bizonyitson.

2019. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavarnak de lenézem aki 2019-ben is mlm-el foglalkozik.
2019. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Én csak nevetek rajtuk, annyira jellegzetes dumájuk van, jó őket kifigurázni.


“Akarsz te is sikeres lenni? Nekem csak az a célom hogy azzá tegyelek”

“Légy a saját magad főnöke”

“Van egy új vállalkozásom, most csak neked szólok, megéri időben belépni és az üzlettársam lenni”

2019. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!