Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Boldog vagy? Szereted a...

Boldog vagy? Szereted a sulidat, munkahelyedet, azt amivel foglalkozol?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most nem vagyok boldog : ( :D


17f

2016. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
alapvetoen igen.
2016. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, mikor voltam úgy igazán boldog... Talán úgy 12 évesen.


22/F

2016. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem.
2016. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semleges. Nem érzek semmit.
2016. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az egészet :/
2016. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen téren nem igazán. Munkahellyel igazából nincs is úgy gond, inkább egyszerűen azt érzem, hogy semmi kedvem dolgozni, legszívesebben csak itthon döglenék, de hát nem lehet :( Meg lövésem sincs, hogy minek tanuljak tovább. (Mert azért valamit kéne, mert örökké nem lehet minimálbérből ellenni, most is csak azért megy el, mert anyummal élek.)
2016. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A közelében sem vagyok,utáltam,fogjuk rá...Nem tudom mihez és hogy kezdjek ezzel a valamivel amiben vagyok.A gondolataim folyamatos mozgásban vannak,csak pár ruhám,a gitárjaim,füzeteim és a gépem az összes vagyonom.
2016. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. A suli jelenleg pihentetve van sajnos, kényszerűségből. De jövőre már azt fogom tanulni, ami érdekel, és amit szeretek. A munka olyan semmilyen, elég kénylemes, de napi 10 óra, ami elég sok azért, és a fizetés is viszonylag kevés, nyilván azért, mert maga a munka tényleg nem megerőltető semmilyen szinten. Mindegy, egyenlre elvagyok vele. Nem ezek a dolgok adják a boldogságomat, hanem az otthon töltött idő, az esték, a hétvégék, amikor a családommal meg a barátaimmal lehetek.
2016. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vok boldog a munkahelyemen. A melót szeretem, ezt tanultam, de egyszerűen nem passzolunk össze. Hatékonyságot várnak el, de szerintem azt csak úgy lehet, ha nem a cég szabályainak megfelelően végzem a dolgom. Nem vok boldog, mert a kollégám, aki tetszik nekem, a barátnője a kolléganőm.

De, hogy vmi pozitívat is írjak, a kollégáim kedvelnek, a túlórát kifizetik, tiszta munkahely. Hogy miért maradok? Mennék máshová, de a családom visszatart. Egyszer remélem megjön az eszem.

2016. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!