Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pletykálni fognak rólam,mit...

Pletykálni fognak rólam,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg,korábban pár haverommal balhéztam.Azóta kibékültünk.Egyik haverom is kérdezte mi volt,elmondtam ő meg továbbadta és át is alakította.Úgy,hogy ők így-úgy beilyedtek tőlem meg meghunyászkodtak stb,ami persze nem igaz. Az a pár haverom berágott rám és kérdezték miért mondok róluk ilyeneket.Mondom nem mondtam rólatok semmit,honnan veszitek ezt? Onnan elmondott nekem mindent,és kiderült,hogy az a gyerek híresztel meg talál ki ilyeneket.


Ez az egyik,a másik meg,hogy ma kérdezték megint,hogy mi volt az a balhé múltkor.Elmeséltem szórol szóra mindent,csak az volt a baj,hogy ezt hallotta egy tipikus pletykás picsa. Félek megint meghallják és más szemmel fognak rám nézni és megutálnak és tényleg azt hiszik,hogy kibeszélem őket. Mit tudnék tenni? Beszéljek azzal a lánnyal ne mondjon semmit?

Félek az miatt pláne továbbadja.Vagy figyelmeztessem a haverokat?



Sok pletykás kétszínű értéktelen ember,tehetetlen vagyok,szerintetek mit tegyek?



2021. júl. 22. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne azt kezdjétek majd,hogy te hülye nem kell mindent elmondani,mert beláttam és megbírom érteni miért mondják azt,hogy a falnak is van füle.
2021. júl. 22. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy pics@ kell legyen a csaj, hogy ennyire higgyenek neki a haverjaid. Normálisan megdumálod nem lesz semmi, ha meg ennyi az eszük, és úgy olvasom el a sztorit, akkor inkább válts baráti kört, mert ezek a bevett szokások, tanult törvények fognak végigvinni az életeden is.
2021. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkiről pletykálnak, nemcsak rólad.

Ők is kibeszélik egymást, nemcsak téged. Tehát, aki nincs ott azt beszélik ki.

Szard le őket magasról. Meg se halld őket. :)

2021. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés olyan vicces. :D Mit tegyek? Miért oda akarsz menni mikor kibeszélnek, hogy megakadályozd a folyamatot? Hipnotizálni őket? Haha Sajnos nem tudsz elleni tenni semmit, pletykálni fognak ígyis-úgyis.
2021. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!