Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Ha emberek között étterembe vagyok, nehezen tudok enni és zavarban vagyok hogy mi lesz ha ott a sok ember előtt leszek rosszul?
2021. júl. 27. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Önbizalmam hiány?..

Ha többször vagy emberek között, nagy valószínűséggel egy idő után el fog múlni.


Hasonlóan éreztem én is magamat,nemrég.


Szoktál emberek között lenni?

2021. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam emberek között lenni, ezér5 nem is értem. De csak az éttermekben bukkan elő ez a dolog.
2021. júl. 27. 01:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy reakció a tudatra, hogy egy étteremben nehezebb a nagyvécézést elintézni, nagyon sok helyen vagy olyan gusztustalan a wc, hogy egy gyors pisit se tennél meg vagy csak egy darab wc van és nincs meg a nyugodt érzésed, hogy te ott bármeddig el tudsz lenni.


Általában ez akkor jön elő, ha hajlamos vagy valamelyik ételtől felpuffadni vagy, ha volt otthon gond valamelyik étellel, hogy meghajtott.


Múltkor én kutyával mentem az étterembe és el kellett mennem a wcre, csak két percre. Bementem a kutyával de jöttem is ki, mert egy darab wc volt és kb 1-2 centiben állt a padlón a pisa... Kivittem a kutyát és megkértem a tulajt, hogy vigyázzon rá, mert nem tudom kézben fogni amíg pisilek és azt se akarom hogy elázzon a többi vendég vizeletében. Visszamentem és balett mozdulatokkal elugráltam a wcig majd onnan a dolgom elvégzése után ki a bejáratig.


Na egy ilyen helyen elég pocsék rosszul lenni, egy hasmenést nem tudsz normálisan elintézni.

2021. júl. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja meg a másik dolog, hogy az étteremből még haza kell menned és se az étteremben, se az utcán nincs lehetősged pl lepihenni, elég kényelmetlen például puffadt hassal ülni z emberek között vagy menni az utcán.
2021. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szorongas. Nekem gyerekkoromat vegigkiserte, mert anyukam barmennyire kerte a felnotteket, hogy hagyjanak beken, vilagos volt, hogy mar a sirast tartottam vissza, annyira elfajult, szoval mindig volt jelen egy felnott, aki ramszallt, es valosaggal zaklatott. Anyukam ilyenkor hazajott velem, annyira duhos volt o is, hogy nem tartjak tiszteletben a gyerek idegbajat.

Ugy mult el, hogy egyszer senki sem buzeralt, le volt szogezve, hogy nem fogok enni, de tobbszemelyre volt kinai kaja, es igy elkezdtem ebbol-abbol venni.

Most pedig imadok enni masokkal. Soha nem hittem volna.

En egy nagyon szorongo, tarsasagot nem szereto gyerek, fiatal voltam, es meg egy hanyos virusos szallodas elmenyem is volt.

Ha te nem vagy ilyen problemas, sokkal gyorsabban levetkozod ezt. Viszont en elore szolnek, hogy nem tudok enni etteremben, valamit csipegetni fogok csak. Rosszabb leplezni es felni, mi, lesz.

2021. júl. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!