Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/Nők! Ti amikor azzal...

Lányok/Nők! Ti amikor azzal jöttök, hogy a csávók milyenek a nőkkel akkor ti mit éreztek?Mert ti meg a külsőre vagytok ráállva, főleg az izomra.. Az átlagos lányok is miért csak a fullos palikat veszik észre? Miért csak a külsőn van a hangsúly?

Figyelt kérdés
Süket duma, hogy a belsőt nézitek, hol ott rohadtul nem. :) És ezért csodálkoztok miért nincs normális palitok, mert felszinesek vagytok.
2021. júl. 31. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem 16 éves lányokkal kéne kezdened. xD
2021. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
? Ezt most valakinek címezted vagy csak megbántottak és utálod a világot vagy mizu?
2021. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem valakinek nem jutott olyan cicababa, amilyenre a nyálát csorgatja...
2021. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznék, hogy NEM CSAK a belsőt nézzük mi nők... Úgy, ahogy te sem jössz össze gondolom akárkivel, nyilván mi nők sem...
2021. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
A süket dumát te nyomod, kérdező. Én anno összejöttem egy nagy bringás, de amúgy vézna felsőtestű pasival, mert tetszett a feje meg a személyiségének egy része. Azóta mindketten edzünk és jobban nézünk ki, mint mikor évekkel ezelőtt összejöttünk. Nincs normális palim? Hát, a franc se tudja. Lehet, mindketten hülyék vagyunk így párban.
2021. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már megint itt egy nőutáló kérdés. Ez most kérdés vagy csak ki akarod dühöngeni magad mert valaki visszautasított? Erre nem is lehet mit írni.
2021. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6: Napi atomfrusztrált nőgyűlölő kérdés, check!

Move along! :D

2021. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lepattintottak? Szegény… 😢

Azt hiszed, mindenki egyforma? Mindenki sablon? Annyira általánosítasz! Ha szerinted minden lány ugyanolyan, akkor minek válogatsz? Bárki jó lehet neked. De ne aggódj! Mindenki le fog pattintani, miután beszéltél vele pár szót. Ilyen mentalitással soha nem lesz senkid! Majd, ha ráérek, sajnállak.

2021. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem van egy számomra tökéletes párom. Mondjuk nem érdekes, mert a belsőt néztem, így nem volt nehéz egymásra találnunk.


Na, menj ki sportolni egy kicsit, hogy levezesd a frusztrációdat és gyűlölködésedet. Talán lesz rajtad némi izom.

2021. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a pasik sokkal felszínesebbek és bunkóbbak szerintem

sokat tudnék mesélni arról, miket kaptam tőletek


ha egy férfi normálisan szól hozzám, például bókol és nem a szokásos "én megmondom a tutit" mentalitást képviseli, már elájulok tőle

2021. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!