Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is egy idő után...

Szerintetek is egy idő után már nem előnyös, ha valakinek 4487 ismerőse van facebookon?

Figyelt kérdés
Csomó sok érdektelen posztokkal (szeméttel) van tele a hírfolyama és a történetei is egy csomó embernek és csomó ember tevékenységeiről a facebook értesítései is, amikre már nem biztos, hogy kíváncsi az ember.
2021. aug. 10. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szelektálni kell. Egy ember behatárolt mennyiségű embert képes behatóbban ismerni. Haveri alapon is van ehy határ. Ennyi ember dolgait követni KB lehetetlen.
2021. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy vannak olyan extrovertált emberek, akik tényleg ismernek ennyi embert. Még akkor is tudnak róluk 8-10 mondatot, ha csak egyszer buliztak együtt valamikor 5-6 éve 😃

De ja, amúgy nor.ál esetben ezeket az embereket érdemes kiszórni szépen.

2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ismerősöm, akinek 4487 ismerőse van lány nem fiú és általában lányoknak valóban magasabb szokott lenni az ismerőseik száma, mint a fiúknak.


De neki 2012 óta van meg a profilja és 2012-2014-es években nagy sűrű szezonja volt annak, hogy emberek bejelölgettek ismeretleneket függetlenül attól, hogy ismerik egymást vagy sem.


És gondolom néhány ember lusta volt szelektálni, vagy pedig eszébe sem volt, hogy szelektáljon és gondolom így nem meglepő, hogy a régebbi évekből szerzett ismerősökből 4487 az ismerős mennyisége.

2021. aug. 10. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt ennyi ismerősöm facebookon. Nem is ismertem a negyedét sem. Töröltem a profilom és csak olyat jelölök vissza akikkel szoktam is találkozni, beszélni gyakran. 160 ismerősöm van most, de sokkal jobb így.
2021. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minddel találkozik, ismeri mindet? Kétlem. Akkor valóban szelektálni kell.
2021. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze ha 2012 óta van meg a profilja és most 2021-et írunk, 9 év alatt elég sok ideje volt arra, hogy ennyi ismerőst össze tudjon gyűjteni.
2021. aug. 10. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen embereket. Engem néha azok se jelölnek vissza, akiket évek óta ismerek. 😅


21F

2021. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 ezaz, hogy különbség emberek és emberek között. 😅


Valaki csak azoknak fogadja el az ismeretségi kérelmüket, akik tényleg alaposan fontosak neki, azaz elég közel állnak hozzá és valaki meg sok mindenkit szívesen beenged az ismerősei közé megkülönböztetés nélkül.


Ez jelenti azt, hogy különbség emberek és emberek között. ☺

2021. aug. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!