Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet valaki népszerűtlen...

Lehet valaki népszerűtlen annak ellenére hogy kifejezetten előnyös a külseje?

Figyelt kérdés
Vagy ha szép vagy akkor automatikusan népszerű is leszel, a kisujjadat sem kell mozdítani?

2018. jún. 12. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
ha rosszul szocializálódtál kisgyerekként, igen, elképzelhető, hogy "szép"ként sem leszel túl népszerű. a másik meg, hogy minden közösség más, lehet, hogy pl. a suliban nem találod a helyed, de egy olyan közegben, ahol a te hobbidat űzik, sok emberrel jóba vagy. én pl. ilyen típus voltam mindig is. és a külsőmet is egészen sokan dicsérik, mégsem vagyok a szó klasszikus értelmében véve népszerű, mert hatalmas mértékű szorongás van bennem, amit mindig is megérzett a környezetem, és ezért sose tudtam megfelelően beilleszkedni, ment a kiközösítés, stb... meg azért is, mert eleve engem nem érdekelnek azok a (bocsánat, de) felszínes dolgok, mint a legtöbb korombelit, meg nekem nem téma, hogy pl. ki milyen csúnya, ők meg nem sok minden másról tudnak beszélgetni...szóval ez ilyen. én mindig sokkal jobban éreztem magam a nálam jóval idősebbekkel, mint a kortársaimmal :) a másik korosztály, akiknek még szeretem a társaságát, azok a gyerekek, mert ők még mérhetetlenül jólelkűek. 20/N
2018. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szép és a magabiztos emberek népszerűbbek.
2018. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én is ugyanígy vagyok vele, csak én még nálam idősebb emberekkel sem mertem barátkozni.

Igazából én sem vagyok csúnya. Mondták már , hogy csinos és vonzó vagyok. 9-ben első napokban odajöttek hozzám beszélgetni, meg a fiúk is érdeklődtek, de annyora féltem nyitni, hogy elrontottam az egészet. Tehát, hogy népszerű légy a legfontosabbak a belső tulajdonságok.

2018. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Bizony hogy lehet! Erre a csoporttársam a legjobb példa. Nagyon szép,de közben gáznak tartják és az inkább kerülik őt. Ha nem a saját szememmel látnám ezt a jelenséget,én sem hinném el.
2018. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy MINDENKI körében népszerűtlen legyen, nincs, mert az ilyeneknek mindig van udvartartásuk, ha másért nem, szexért. De lehet népszerűtlen egy nagyobb közösségnél, ha pl. undok, bunkó, beképzelt, balhés vagy akár azért is, mert más a vallása.
2018. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szép embereknek sok lehet az irigye.

Én jóképű srác voltam fiatalon, jól is tanultam, emiatt kirekesztettek a gimiben az osztályomban. Aztán egyetemen minden megváltozott, lettek barátnőim, szép sorban, egymas után ajánlkoztak fel a lányok. Nem topmodellek, de nem is bányarémek. Megkaptam tőlük, hogy nem mosolygok eleget. Pont a korábbi tapasztalataim miatt nem voltam egy fülig érő szájjal vigyorgó fiú, de amikor nem vágtam morcos képet, akkor mindig sikerem volt a lányoknál.

Nagyon népszerű társaságban nem lettem, de a lányoknál igen.

2021. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!