Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szoktassam le arról a...

Hogyan szoktassam le arról a szüleimet, hogy ok nélkül eldugják előlem a telefonomat?

Figyelt kérdés
16/L

2021. aug. 11. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a szerinted ok nélküliségnek mi az oka?
2021. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszik? Túl sokat lógsz rajta ahelyett, hogy velük is foglalkoznál? Vagy aggódnak, hogy mit csinálsz?


Meg kellene beszélned velük ezt.

2021. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aggódnak, hogy idegenekkel beszélgetek hiába tudják, hogy nem is, mert már megmutattam nekik, hogy kikkel beszélgetek, azt mondták hogy jó, de egyedül akkor sem telózhatok pedig nem csinálok télleg semmit.
2021. aug. 11. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez így már gáz. Egy kisgyereknél még tényleg jó odafigyelni, de hogy a 16 éves lányukban ne bízzanak?


Amúgy miért ne beszélgethetnél idegenekkel? Amíg nem tesztek semmi rosszat (pl. nem kuncsorog pénzért vagy képekért, ilyesmi) addig szerintem tök érdekes fórumokon meg ilyeneken tapasztalatot cserélni, más kultúrákat megismerni.

2021. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Menj diákmunkázni. Keress pénzt! Vegyél saját telefont, és fizesd
2021. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez okkal van. Kérdezd meg őket, beszélgess velük erről, hogy mit-hogyan kellene tenned, hogy ne így menjen ez a dolog nálatok.
2021. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!