Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ennyire megalázó ha...

Miért ennyire megalázó ha valaki letilt ok nélkül instán/fb/bárhol?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ok nélkül elég ritkán tiltunk le valakit.
2020. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ebben mi megalázó lenne? Szerintem semmi. Amúgy meg ok nélkül én még senkit sem tiltottam le.
2020. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Kissé érthetetlen, hogy az emberek miért is tiltják le egymást különösebb ok nélkül de én már úgy vagyok vele, hogy pusztuljanak engem aztán nem érdekelnek ha letiltanak a semmire, akkor annyit is érnek emberi szempontból

Meg a másik kedvencem amikor bejelölök egy ismerőst akit már vagy 20 éve ismerek és erre visszajelöl ismeretlennek és kéretlenként be is jelöl

Le kell szarni az ilyen embereket

2020. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Jól mondja az első. Aztán olyan is van, hogy egy nyitott gépnél a idegbeteg féltékeny házastárs titokban tilt, mert reszket attól, hogy kiderülnek a turpisságai amit művelt az exedel és tudja, hogy ha az a másik kinyitja a száját akkor költözhet. Ilyen is van:)
2020. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Két oldalú ez a dolog. De a tuti biztos az, hogy telefonon beszélsz vele személyesen. A hangját ismered, azt már problémásabb másolni, és tőle megkérdezed, hogy valóban tiltott-e.. Az egyenes őt mindig rövidebb, mint elméleteket gyártani, és azonnal vérig sértődni.És:jobb.
2020. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
+egyenes út
2020. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdektelen.
2020. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ok nélkül :D, csak annak hiszed.
2020. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!