Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a jó abban ha az ember...

Loveinorbi kérdése:

Mi a jó abban ha az ember ismerkedik mondjuk deakon uj emberekkel és egyből így rájuk mozdul?Mármint nem értem mi értelme ilyen alkalmi vagy nem igazi barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Csak szeretném látni mások nézőpontját.Hogy így milyen hozzáálással baratkoznak ilyen könnyen meg írnak rájuk csak úgy.

2021. aug. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Én nem is tudom mi az a deakon,de interneten alapból nem barátkozok,élőben is nagyon megválogatom kivel állok le...szóval elég hülyeségnek tartom.
2021. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sincs értelme a nem igazi barátságoknak, de ma már ilyen a világ nagy része.
2021. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél több emberrel kezdesz el beszélgetni, annál több esély van rá, hogy találj valakit, akivel sok közös van bennetek.

Illetve minél többet ismerkedsz, annál könnyebben fog menni.

Illetve ha sok emberrel beszélsz, akkor sok nézőpontot megismerhetsz, új gondolatokat hallasz stb. Szóval sok haszna lehet ennek.

Persze ha egy részeg hülye odamegy egy másik részeg hülyéhez és másnap semmire sem emlékeznek, annak semmi értelme.

2021. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a legtöbb barátommal úgy ismerkedtem meg, hogy egyszer valahol valamilyen körülmények közt, ki tudja már, hogy miért elkezdtünk beszélgetni egymással. aztán többé nem ért véget.


a tartós és mély barátságok kialakulásához idő kell. amikor elkezdődik egy hosszú, komoly barátság, akkor még nem az, ami majd később, hosszú idő után lesz majd egyszer belőle.


nem is attól lesz egy barátság tartós és komoly, hogy az elején, amikor elkezdődik megbeszélitek, hogy ez most komoly lesz és örökké fog tartani. attól lesz komoly és hosszú távú, hogy komolyan törődtök egymással hosszú időn keresztül. mindegy, mit mondtok róla, az idő fogja eldönteni az értékét.


egyébként miért ne lehetne egy "barátság" csak rövid távon, akár egy estére kellemes? mivel jobb, ha nem barátságosan telik, hanem idegenként? miért ne lehetne azt a rövid időt kellemesen tölteni? aztán később vagy lesz folytatása, vagy nem.

2021. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moozygoo ***** válasza:
100%

Az igaz barátság lassan alakul ki, az elején alkalmi/nem igaz, onnan fejlődik ki.

Ha nem mész bele az ismerkedésbe, hogyan lesz valaha is igaz barátod ?

2021. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!