Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Békés-megyében vagy környékén...

Békés-megyében vagy környékén hol tudnék alkalmi mezőgazdasági munkákat vállalni diákként? gondolok itt szilvaszedésre például...

Figyelt kérdés
teljesítménybér jobban tetszik mint 1000 vagy kevesebb órabér valami nagy cégnél... Hunapfelnél dolgoztam nyáron az nagyon bejött szeretnék hasonlót találni és még pár napot dolgozni
2021. júl. 25. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskolaszövetkezetben lehet diákmunkát vállalni
2021. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire nem megy az Excel?
2021. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mondtam h nem érdekelnek az 1000 ft órabéres szövetkezetes munkák... 4 sort elolvasni valóban nagy feladat


az excel hogy jön ide fiam?

2021. júl. 25. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Kukoricakalászolásnak most lett vége, ott nemtudom hogy van e lehetőség rá, de én annó relatv sokat megkerestem belőle, 2 hétig jártam minden kétköznap, reggel 6ra mentem délután 2 ig , elég húzós volt :D, olyan 100 ezret kerestem a 2 hét alatt. Mocsok egy munka az biztos
2021. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!