Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki már egyszer rám írt egy...

Aki már egyszer rám írt egy Sziát, messengeren, én is vissza írtam neki egy sziát, és bejelöltem másnap visszajelölt, de utánna nem beszélgettünk mert én se írtam meg ő se, de látom van vagy 1998 ismerőse Facen, Mit írjak neki, a Szia után?

Figyelt kérdés
Sőt azt vettem észre mostanában, hogy nagyon ritkán elérhető messen, 2 hetente max egyszer.

2021. aug. 28. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek jelölgetsz be ilyen embereket?
2021. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️miért akarsz vele beszèlni? Lehet egy részeg ismeretlen volt. Ilyen kèrdèsből úgy gondolom nagyon fiatal vagy, én az ilyen sziàkra, idegenektől semmit se reagàlok, és eszembe se jut bejelölni. Nem írt... Akkor te mit irnàl?
2021. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ird azt, hogy:


Pá!


És felejtsd el.

2021. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
:)
2021. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek irni?

Konkretan torolnem, aztan tiltanam, hogy ne zaklasson.

2021. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Csak ismerősöket gyűjt. Szerinted hány embert ismer ténylegesen abból az 1998-ból, és azok közül hánnyal szokott beszélni?
2021. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!