Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szüleitek fiatalosak? Ha...

A szüleitek fiatalosak? Ha korosztályodhoz tartozó társaságot hívsz hozzátok, akkor ők is beülnek közétek és elvannak a fiatalokkal?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren nem. Testileg hiába azok, meg sportolnak sokat, de ilyen helyzetekkel nem tudnak mit kezdeni. Eleve nem túl társasági ember egyikük sem. Az az érdekes, hogy több barátom szülei mennyire másak ilyen téren, pedig aztán mondjuk van köztük +/-5 év maximum.
2021. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Nem. Teljesen eltérő, maradi a felfogásuk, betegesen félnek mindentől, ami új. Apám külsőre fiatalos, mert sportoló volt, anyám külsőre sem az, mert nem mer úgy öltözni ahogy akar, fél hogy megszólják. Társasággal nem tudom mit kezdenének, sohasem jöhetett hozzám senki amíg velük laktam.
2021. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a 40+ generáció magyarul azok a szülők akiknek 15 évnél idősebb a gyerekük egyártalán nem tudják hogy mi van ma mindig olyan szavakat mondanak amik már húsz éve is irritálóak voltak azt hiszik így beszélünk szóval nem és szerintem senkinek sem
2021. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én szüleim egy időben nagyon fiatalosan tartották magukat, mondjuk amíg a 40-es éveiket taposták, majd 50 felett kezdtek el külsőre hamar öregedni. Mentalitásban viszont mindenkivel megtalálják az összhangot, legyen az akár a szüleik, saját, az én, vagy a fiatalabbak generációja.
2022. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!