Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a társasági élet alappillé...

Mik a társasági élet alappillérei? Eléggé akaratos/makacs vagyok ami apám mellett igencsak jól jött, mert ő akart lenni az egyedüli férfi a családban, de úgy veszem észre, hogy egyébként a társadalmi értékem a nullához közelít.

Figyelt kérdés

És ez hogy is mondjam- szar. 28 éves vagyok és sose volt partnerem mert nem tűrök kompromisszumot pedig talán jót tenne, így aztán kapcsolatom se igazán van -ami miatt mégis csak kompromisszunra kényszerülök😅(félek hogy visszaélnek azzal ,ha másnak adom az erőmet.)

Hogyan lehet megbízni másokban? Gyengédnek lenni?-Erre van szükségem. ( apám nem rossz ember nem azt mondom , csak keménynek hiszi magát és úgy érzem kicsit bennem is kifejlődött ez az én vs világ mentalitás-amit sajnálok ,mert- én 😍 világ -mentalitást szeretnék kifejleszteni.


Köszi



2021. aug. 29. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi kapcsolatok adok-kapok elven működnek.

Nem elsősorban anyagi dolgokra gondolok,de ha adsz valamit az visszajön Talán nem onnan, ahonnan várod,de megtérül.

Lehet ez figyelem,szeretet, kedvesség, segítség, bármi,amit adni tudsz.

Nem kell attól az elveidet feladni,hogy társaság vagy partner legyen körülötted.

Te húzod meg a határokat,hogy mennyire engedsz közel magadhoz bárkit ,mit engedhetnek meg maguknak mások veled szemben.

2021. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad van. Megjegyzem:)
2021. aug. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!