Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A badoo társkereső oldal az...

A badoo társkereső oldal az jó kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem férfiként az a tapasztalatom hogy szinte csak kiégett helyhezkötött anyukák vannak akik nem kalandot keresnek, de természetesen aput sem a gyerekeknek. Akadnak még fullos beképzelt válogatós szinglik is. Mikor raktam ki képeket az autómról és a házamról, azonnal nőtt a népszerűségem,még nálam 15 évvel fiatalabb csajok is beszíveztek

40/F

2021. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ott ismertem meg a párom. Igaz, kb. 100-ból, aki írt nekem, csak ő volt az egyetlen szimpatikus.
2021. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A badoon a plázapicsák, kurvák és cigány nők nagyon népszerűek és szinte kizárólag nem kevés összegért lehet írni nekik. A többi csaj között viszont akad normális akivel lehet értelmesen beszélgetni.
2021. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

tapasztalatom alapján vannak a fiatal csajok, akik közül egy sem akar (csak)dugni, vagyis csak akkor ha tele vagy pénzzel meg menő verdád van, ellenkező esetben ne is számíts arra hogy visszalikeolnak, de ezek legalább nem írják ki a hülye "én csak hosszútávú kapcsolatot keresek" dumát, vagy a másikfajta fiatal csaj aki már 50 évre menőleg tervez, és csak akkor randizik veled ha utána elveszed majd feleségül kb... ez úgy a 18-30 éves korosztály, ez felett már minden nőnek van kölke akinek pótapát keres, persze ezek is hosszútávra, és úgy 40 felett már megjön az eszük és vannak akik már csak szexelni akarnak, de persze vannak akik itt is hülye nő módjára párt keresnek hosszú távra, az nem gáz hogy már legalább 10 párkapcsoalton túl vannak, de még mindig azt akarnak, mint az arzheimeres a kuplerájban, aki mindig meglepődik hogy fizetni kell a szexért. Az olyan 40-esek akik a szexre mennek simán a huszonéveseket is bevállalják, akik kapcsolatot akarnak azok meg a saját korosztályukkal inkább.


Az 50 felettiek meg attól függ hogy néznek ki, ha jól, akkor tuti csak bszni akarnak, ha rondán akkor meg már senkinek sem kellenek és az isten tudja mit csinálnak :D


Ja meg vannak a dagadt nők de korosztálytól függetlenül azok a disznók senkinek sem kellenek. A cigók meg szerintem egymás között ismerkednek mert engem még 1 cigó csaj sem likeolt be, de én sem lájkoltam egyet se, vagyis de, kb 2 dbot a 2 éves karrierem alatt, de azok fullos cigó buxák voltak :D

2021. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
4# Korán reggel belebotlik az ember egy gyökérbe.
2021. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es hozzaszoló megirta a frankót!👍
2021. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!