Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményt kérnék? (Többi lent)

Véleményt kérnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv összes GYK felhasználóknak.

Feltennek egy olyan kérdés miért sírnak a lányok(Túlzok még mielőtt valaki Fére érteni) vagy ideges hogy nem ismer itt meg senkit egy embert személyesen max a 100%bol olyan 5% nak össze jön. De azokat a lányokat nem értem ide feltoltik a kérdést megy egy darabig lazán a chat azt eltunik. Kép csere nem volt. De akkor minek lép le? Miért ilyen ez a GYK hogy képtelenek betartani a saját szavukat? Tudom ez nem társ kereső oldal de ha már felteszik akkor miért ne működjön? Mi értelme van egymást farasztani ha úgy is megszakad a kapcsolat? Ki mit mond erre? Csak normális válaszokat kérek köszönöm. Nem kort is írjatok.

18/F Ha még valamit kihagytam írjatok kommentbe.



2015. febr. 18. 13:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Fére értené *
2015. febr. 18. 13:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis beszélgetés után rájött, hogy nem vagytok egymásnak valók és akkor már válaszolni is luxus. (nem tudom, hogy konkrét helyzetről van-e szó) 18/L
2015. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- Nem gondolja komolyan, csak kötetlenül akar beszélgetni.


- Nem vagy neki szimpatikus.


- Lehet, hogy mondtál neki valami olyasmit, amit ő félreértelmezett vagy nem tetszett neki. És ezért lelépett.


- Van barátja csak kicsit szórakozgatott, mert tetszett neki, hogy valaki "udvarol" neki....


Lehet itt találgatnunk, de totál felesleges. Az igazságot úgyis az adott csaj tudná elmondani.

Ez van, nem kell beleélni magunkat a dolgokba és nem lesz a végén akkor a csalódás.

2015. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már hagyom netes ismerkedest személyesen sokkal jobb csak azokat sajnalom akik itt próbálnak és ezért írtam ki ezt a kérdést hogy mindenki nezen saját magába mi lehet a hiba
2015. febr. 18. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Speciel benned a helyesírás a hiba :D fére=félre nézen= nézzen a többit hagyjuk inkább
2015. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudod nehéz úgy írni angol a mobil telefonom és nincs benne magyar nyelv. Hanem googlerol letoltott apk fájl
2015. febr. 18. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak olyan volt, hogy pár üzenet után lelépett, akkor te szerencsésen megúsztad. Az az igazán megalázó, ha egy hónap beszélgetés után, amikor randira hívod, akkor mondja el, hogy nem akar semmit és még ki is röhög, mert azt hitted, hogy komolyan lesz valamit.
2015. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A te esetedben kapásból meg tudom mondani, hogy veled az értelmesebbjének az a problémája, hogy pocsék a helyesírásod.

20/L

2015. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az igazi ismerkedés a találkozással kezdődik.

Aki nem akar veled találkozni - vagy még előtte: nem akar rövid ismerkedés után képet küldeni - az nem is akar ismerkedni veled.

Amúgy szerintem is szedd össze magad kicsit, mert elég zavarosan beszélsz.

2015. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!