Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nevetve köszönnek egyesek?

Miért nevetve köszönnek egyesek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy páran amikor köszönnek nekem el kezdenek röhögni. A megjelenésében nincs semmi szokatlan, idegenek sosem nevetnek ki. Azt sem gondolnám, hogy a belsőmmel lenne valami nagy gond, mivel elég sok ember szimpatikusnak talál. Eddig azt gondoltam, hogy biztos akkor mondtak nekik valami viccet, amikor köszöntünk egymásnak.

De már néhányszor előfordult az is, hogy egyedül nevetett egy ismerősöm. Ráadásul, olyanok szoktak kacarászni, akkikkel nem vagyok valami közeli kapcsolatban.



2021. aug. 31. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most mi ezt honnan tudjuk? :D Gondolom jó kedvük van vagy esetleg valami ciki történt veled az utóbbi időben (?), aminek híre ment? Nem hinném, hogy olyan elvetemült emberek vannak, hogy szemtől szembe kinevetnének amúgy.
2021. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De most nevet, vagy mosolyog? Hátraveti a fejét, és kacag, nem bír megszólalni, vagy meglát, örül, és mosolyog?
2021. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!