Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy van az, hogy mi vagyunk...

Hogy van az, hogy mi vagyunk az egyik legalkoholistább ország, mégis ha szóba jön az, hogy valaki szokott néha inni, mindenki nekiáll hisztizni meg felfújni a dolgot?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon gyakori főleg. Ha leírom, hogy párhetente el szoktam menni szórakozni és ilyenkor nyilván lecsúszik pár pohár ital, egyből alkoholista meg magát csatakrészegre ivó vagyok. Ha valaki azt írja, hogy szokott néha inni egy-két sört vagy bort, az azonnal kizáró ok, meg "nem élnék ilyennel", "ilyennek nem való család". Ha valaki mesél egy poénos részeg sztorijáról, arra is elindulnak a vérdiszlájkok. De miért?


Miért szólják meg azt, aki néha szokott szórakozásból inni az újévi pezsgőn kívül is? Miért szenvedélybeteg és alkoholista az, aki néha elfogadja az alkoholt, ha azzal kínálják? Miért van csatakrészegnek hirdetve az, aki kicsit becsiccsent a barátaival vagy elbeszélget egy sör mellett valakivel? Emberek undorító mennyiségben isszák a pálinkát meg a kannást idehaza. Alig ismerek családot, ahol nincs egy zugivó férj vagy feleség, aki aztán tényleg a hétköznapokban és tényleg mem szórakozásra, hanem menekülésre használja a piát. Emberek minden szart megisznak, amit egy sufniban taknyolt össze valaki, de felháborodnak azon, ha valaki elkortyol pár kellemes desszertbort pár zsúrfalat társaságában. És egyből proli lesz meg alja ember meg unintelligens meg minden... Meg megy a duma, hogy ha xy részegen jönne haza a baráti iszogatásból, azonnal végetérne a kapcsolat meg biztos be sem engednék, mert odahány és bepisil. Mi a franc?!


2021. szept. 2. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert ezen az oldalon a legtöbb ember egy zárkózott, nem éppen társasági ember. Sokan, köztük én is, nem járunk minden hétvégén bulizni, gondolom van olyan is aki ezért megveti azt aki jár🤷‍♂️
2021. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért amit írtál. Mert mindenkinek van olyan ismerőse aki alkoholista volt főleg ha közeli és számukra alkohol egyenlő a szenvedessel mert apu anyu kedves volt amíg nem ivott stb
2021. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Részegnek lenni ciki, az igaz.
2021. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"mi vagyunk az egyik legalkoholistább ország"

Ezt honnan veszed. Eddig csak arról volt szó, hogy nálunk a legolcsóbb a szesz az EU-ban.

2021. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hivatalosan nyolcadikak vagyunk a listán, szerintem ez épp elég ok arra, hogy az egyik legalkoholistább országnak a magyarokat tartsák.


[link]


[link]

2021. szept. 2. 07:30
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha leírom, hogy párhetente el szoktam menni szórakozni és ilyenkor nyilván lecsúszik pár pohár ital, egyből alkoholista meg magát csatakrészegre ivó vagyok."


Link? Vagy higgyük el bemondásra?

2021. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kell semmit elhinni, drágám. Ha büdös válaszolni, nem válaszolsz. Én nem fogok neked kérdéseket keresgélni azért, hogy elhigyj valamit, ha akarsz, találsz magadnak bőven, ha meg nem, akkor úgyis mindenhol kimagyarázod, hogy valami miért hülyeség. Ismerem ezt a típust. :)
2021. szept. 2. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem ismerik az egy pohár fogalmát. Szoktam én is inni kajához, egy pohár pont elég. Sört felezünk. Nem minden nap. Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok alkesz, ismeretlen álszent vélemények nem érdekelnek.
2021. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!