Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált emberként ide is...

Introvertált emberként ide is nehezemre esett írnom, de mégis hol lehetne picit bővíteni a társaságomat?

Figyelt kérdés
Nem járok bulikba, se más tömeges helyekre, más helyekre sem szivesen. Neten is nehezen próbálok, úgy látom, nem nekem való. De valahol csak jó lenne még valaki, közelebbi ember talán. Igaz meleg vagyok, ami nekem is nehéz dolog. De a szex része sem fontos annyira talán. Csak valakivel néha beszélgetni, vagy tudni, hogy van?

2021. szept. 5. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnél
2021. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem introvertáltság, hanem már inkább szociális fóbia. Nem?
2021. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ide is nehezedre esett írni, döntsd el, jobb a régi magány, vagy jobb lenne valami újat kipróbálni.
2021. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amik érdekelnek, pl sport, városnéző séták, csoportos autogén tréning, véradás. Ezek sem tömegrendezvények, hasonló érdeklődéssel talán lehet találni.
2021. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Totál introvertáltként mondom, neten könnyebb ismeretséget szerezni. De ha jól kommunikálsz, akkor élőben eredményesebb. Személy szerint nem járok sehová. Ha lenne kivel akkor se mennék. Csak olyan helyen szeretek néha sétálni a természetben, ahol nincsenek emberek.
2021. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok és nagyon átérzem a kérdező helyzetét. Egyedül annyi a különbség, hogy ez engem neten, anonímként nem korlátoz, csak személyesen. Barátaim nem nagyon vannak, mindig itthon ülök és unatkozok. A legszörnyűbb az egészben, hogy amúgy vágynék társaságra, de amint oda kerül a sor, hogy összejönne, akkor semmit sem merek, inkább el sem mennék, mert félek, hogy miket fogok csinálni. Nem merek megnyílni senkinek, beszélgetni is csak kevés embernek, akkor is, ha csak kettesben vagyunk.

Én is meleg vagyok, úgyhogy, ha gondolod írhatsz. Én is vágynék kapcsolatra, de a környékemen ez eléggé kivitelezhetetlen. Ha máshol laksz, akkor is beszélgethetünk, ha akarod.

2021. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én szívesen beszélgetek Veled, vagy bárkivel. Én is introvertált vagyok, bár már fejlesztem a képességeim azokra az esetekre, amikor kénytelen vagyok beszélni :D

22/F

2021. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!