Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az agressziv emberekkel mit...

Az agressziv emberekkel mit lehet kezdeni buli helyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kigyurt magas csavo. Atlagos testalkat, 172 cm. Hetvegen buliban voltam, ahol mar kicsit ittas allapotban mentem a wcbe majd veletlenul vallal neki mentem az ajtonak, az eppen piszoarnal allo kb 195cm magas kigyurt kopasz csavo, pedig megindult felem, hogy mit kepzelek magamrol, es hogy mindjart szet b@ssza a fejem. En elegge megijedtem es annyit mondtam, hogy ne haragudj veletlen volt(az ajto a piszortol allo uriembertol kb 3 meterre volt, szobal nem erettem miert ilyen ideges) . Erre jott a valasz hogy majd mindjart veletlenul beleverek a fejedbe. Majd belevert egyet a falba izombol es kiviharzott, mikozbe orditotta, hogy legkozelebb megdoglesz hulyegyerek. Na most nekem ebben a szituacioban szerencsem volt, de nem is tudom elkepzelni, hogy mit tehetnék ilyenkor? Semmivel nem artottam neki, megis meg akart verni es nyilvan eselyem sem lett volna..
ápr. 30. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Ő se volt józanabb, mint te. Sajnos vannak ilyenek, nem tudsz vele mit csinálni, ha összever feljelented.
ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak bulihelyen fogsz ilyen emberekkel találkozni. Átlagos emberként az erőviszonyok miatt valóban nem sok esélyed lett volna. Törekedj arra, hogy ne légy átlagos ember. Először is tanulj meg ütni, mert ez a közelharc alapja. De ezt csak boxedzésen tudod elsajátítani. Erre pedig már több egyéb küzdősporttal tudsz építkezni. Eszközöket pedig úgy van értelme hordanod, ha mindig nálad van és tudod is megfelelően használni. Ha nem teszel semmit, akkor nem fog változni semmi és mindig váratlanul érnek majd az ilyen szituációk.
ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen figurák a saját nagyszerűségük, legyőzhetetlenségük, vagányságuk érzését keresik, ha kötözködnek. Önmaguknak bizonygatják a fentiek meglétét a nagy hanggal, mert tízből kilenc közülük valójában bizonytalan ezekben. Ez sem bántott, csak szóban.

Pont ezért az ellenszer velük szemben a határozott fellépés. Nem kell megijedni, a padlót bámulni, hebegni, mert az ilyenek nem verekedni akarnak, csak gyorsan szeretnék magukat győztesnek érezni. Nyilván ez hatékonyabb, ha sportosabb alkattal, magas emberként állunk ellen.

Persze mindig ott a rizikó, hogy egy valódi bolonddal vagy egy drogossal hozott össze a sors, azokkal nincs mit kezdeni, ki kell kerülni ha lehet.

ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, de határozott fellépésnek is úgy van értelme, ha van B terv is, akkor ha nem jön be.
ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Egyik ismerősömet egy részeg boxoló ütötte meg az utcán, aztán jött a sírás hogy ne jelentsék fel, mert akkor elveszik a boxengedélyét.
ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%

Senkivel ne bonyolódj verekedésbe!


Ha belemész, már veszítettél.

Nem tudod mi van nála.

Nem tudod ki az.

Nem tudod kikkel van együtt.


Még ha nyersz is, akkor is oda az estéd, mert minimum tiszta ideg leszel.


Átlagos erővel is SIMÁN okozhatsz 8 napon túl gyógyuló, életreszóló sérülést és az ördög játszótere az egész, ha egyszer belementél.

Böri, bíróság, ez mind játszik.


A kötekedő alakok nagy többsége csak a szájával akar verekdni, ne kapd fel a vizet, de ne alázkodj meg, kérj elnézést ha jogos és hagyd ott őket.

ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a leghatékonyabb megoldás hogy nem mész bulizni mert mint látod van akiből az alkohol előhozza az állatot
ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon ne menjünk ki az utcára sem, mert elüt egy autó....
ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tatyó ***** válasza:

Hát, azért az etil + növekedési hormon tud galibát okozni...

Aki ezt tolja, az tényleg agresszív és nem csak "ugat" ...

Örülök, hogy megúsztad, haverom anno 18 évesen tolta ezeket és határozottan

megfigyelhető volt nála az agresszió ez idő alatt.

Persze, van az alapból hülye kategória is, meg a bicskások stb...

Passzivitás a legjobb ebben az esetben, vagy akár a színlelt ájulás is megoldás -ciki, nem ciki ez van.

máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent,sajnos.Belém konditeremben kötöttek,rám mozdult a csávó,majdnem megütött.Aztán utána mentem az öltözőbe,hogy tisztázzuk ezt az egészet.Verekedés nem volt,csak látszott a fazonon,hogy full idegbeteg,buta.

Tanulj valami küzdősportot,az mindenképp jó,jobb helyeken megtanítják azt is,hogyan ismerd fel a rossz szándékú alakokat,így nagyobb eséllyel tudod őket kikerülni.

máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!