Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mely AVIVA gyakorlatok alkalma...

Mely AVIVA gyakorlatok alkalmasak petevezeték elzáródás kezelésére?

Figyelt kérdés
Megvásároltam a könyvet, csak az nem világos, hogy az adott problémára mely gyakorlatokat kellene végeznem. Mivel külföldön élek, e-mailben kértem több Aviva oktatót, hogy segítsen, de mind azt válaszolta, menjek el tréningre. De mivel külföldön élek, ez nem megoldható. Tehát eddig sajnos nem kaptam segítséget senkitől. Aki tud, kérem segítsen nekem. Valamint tapasztalataitokat is szívesen olvasnám. Segített? Sajnos én az elzáródás miatt nem tudok teherbe esni.

2015. júl. 27. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Tóth Julianna tart skype-os konzultációt külföldön élőknek.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a 18 alapgyakorlatot érdemes végezni, nagyobb hangsúlyt fektetve a láblendítős gyakorlatokra: [link]


Általánosságban peteérés serkentésére, majd beágyazódás elősegítésére az első kötet gyakorlatait intenzíven érdemes végezni a ciklus első felében, majd az ovulációtól kezdve a 2. kötet ovulációs gyakorlatait érdemes csinálni.

2015. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2015. júl. 27. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ahogy az előző válaszoló írta, a láblendítős gyakorlatok alkalmasak erre a problémára ( ha jól emlékszem a 4-es és 6-os gyakorlat).

Voltam tanfolyamon, nekem is ez a problemám, így rákérdeztem.

Az alap 18 gyakorlatot kell hetente 2-3-szor elvégezni, és ez mellé még mehet valamelyik láblendítős gyakorlat minden nap pár percen át.

2015. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Kedves második válaszoló, ha szabad kérdeznem, neked segített a torna?
2015. júl. 28. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A petevezeték elzáródáson nem segített, és mivel a páromnál is gondok vannak, így egyértelmű volt, hogy lombikra megyünk. Az első lombik előtt Aviváztam, sikerült is :)

Aztán jött a kistesó dolog, nem aviváztam, nem is sikerült 2 beültetés. Utána kis szünetet tartottunk, Aviváztam 4 hónapig, és a következő lombik olyannyira sikeres lett, hogy 2 baba van a pocimban :)

2015. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!