Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igénytelen a hajam? Normális...

Igénytelen a hajam? Normális dolog, hogy valaki így beszól? (Kép)

Figyelt kérdés

Kolléganőm tudtom nélkül lefotózott hátulról, majd elküldte a képet egy nem túl kedves üzenettel. Egyszer mondta,hogy vágatnom kellene belőle, de mondtam neki, hogy nekem jó így, erre most azt írja "látod, vágatni is kellene belőle".

Mit foglalkozik ő az én hajammal? Nekem tetszik, szép hosszú és büszke vagyok rá. Látom én is, hogy kicsit el van vékonyodva, de nem zavar.Csak irigy? Szóljak a főnöknek, hogy mit fotózgat titokban?

[link] Szerintem még teljesen elfogadható, sokkal rosszabbakat látok az utcán és az ő haja sem Jennifer Anistonos szinteken van, nem tudom miért pampog nekem.


2021. szept. 11. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
91%
Tényleg igénytelennek tűnik, az elvékonyodott részt nem ártana levágni. Ugyanakkor a kollégádnak egyáltalán nem áll jogában csak úgy fotozgatni téged.
2021. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Nekem férfiként tetszene. A nők kedvenc hobbija meg egymás külsejének méricskélése, kommentelése és lenézése, erre most jöttél rá?
2021. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Szép hosszú akkor lenne, ha egyforma lenne és nem ilyen vekonyszálú összevissza hosszúságú.

Vágd le szerintem is. Utána dúsabbnak tűnik majd, gyorsabban is növekszik.

2021. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
A segged viszont jó.
2021. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#4 A hajam is jó ahhoz képest amiket az utcán látni, de azért köszi.
2021. szept. 11. 15:57
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem tetszik a hajad, feneked meg szinte nincs is. Igaz elfogadnálak, de csak mert incel vagyok, normális pasiknak nem fogsz kelleni.
2021. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 Ez volt a kérdés? Hidd el nagyon is kellek a pasiknak ;)
2021. szept. 11. 16:06
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem tök jó! ☺ Szep a hajad.


Szard le a kolleganodet.

2021. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Sokkal szebb lenne a hajad, ha az alsó harmadát levágatnád. Ápolatlan hatást kelt így.

De bárkit a tudta nélkül lefotózni elég bunkó dolog.

2021. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem hullik? Attol is hullhat pl. vagy vekonyodhat ha cink hianyod van de ha pesti vizzel mosod akkor is.


Amugy inkabb tepett frizuranak tunik az is divat amugy. De egyebkent nem kell ahhoz vagni hogy erosodjon. Pl. Diolevel teaval oblitgeted idonkent az dusitja is a hajat es meg tobb mindenben is segit a hajadnak.

2021. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!