Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan fogorvos aki fél a...

Van olyan fogorvos aki fél a fogorvostól? (Nem a saját munkájától)

Figyelt kérdés

#fogorvos #fogorvostól
2021. szept. 14. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze én ismerek ilyent. Pedi
2021. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig jó munkája van, b.. zi telefon bocs
2021. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Én rettegek. Gyerekként rémálmaim voltak.


Mikor voltam fogorvosnál egyet leszámítva nem voltak rossz tapasztalataim szerencsére, de az az egy nem volt kellemes.

Nem hatott az érzéstelenítő gyökérkezelésnél.

2021. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, egy régi fogorvosom említette, hogy gyerekként a saját anyjához is félt beülni.
2021. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az összes hentestől tartok, - mert amiből még kettő - vagy annál több - van egy embernek, abból azonnal igényt nyújtanak be az egyikre. Nem kerülsz belátható időn belül sorra és egyáltalán nincs garancia arra, hogy egy szimpla vérnyomásmérés után élve kijutsz az egészségügyi objektumból.
2021. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5#+: Elnézést kell kérnem mindenkitől, mert figyelmen kívül hagytam, hogy fogorvosokhoz szólt a kérdés! Bocsi! Felejtsétek el, amit beküldtem!
2021. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni. Aki fél a fogorvostól, az eleve nem megy fogorvosnak, nem tanúl valamít 6 éven át, amítől fél, retteg.
2021. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A másik ok amiért nem hinném hogy lenne ilyen, mire valaki elvégez egy egyetemet, akárcsak családi "kényszerítés", elvárás hatására és megismer minden részletet, tuti hogy elmúlik minden félelme. Hétköznapi unalmas, rutin helyzeté válik számára a szituáció.
2021. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!