Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az mennyire baj vagy gáz ha...

Az mennyire baj vagy gáz ha nem élek társasági életet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és igazából nem nagyon élek társasági életet az mennyire gáz mostanság? Igazából úgy nem panaszkodom semmire mert meg van mindenem munkahelyem, kocsim. Viszont nem járok bulikba és nagy társaságba. Nem is nagyon vonz ez a világ. Egyetlen barátom van. De az igazi barát akivel felnőttem. Barátnőm nincs,bár sokan mondják hogy helyes srác vagyok. Kicsit gátlásos is vagyok.

Mennyire fog visszaütni később ha úgy "nem élem ki a fiatalságom"?

Előre is köszönöm a válaszokat:D


2021. szept. 15. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még kocsim nincsen, és még munkahelyem se, de egyidősek vagyunk, és ugyanabban a helyzetben vagyok mint te :D És én azt gondolom mindegy h lesz e kocsim vagy barmi mas, de ki fogom élni magam amíg lehet, mert meg fogod bánni te is :D
2021. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ense

Annyi a kulonbseg hogy egy baratom sincs

2021. szept. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban hogy mégis mi érdekel, mi iránt érdeklődsz, mert az lesz a te világod, a belső. Azután ha azt követed, lesznek társaid is az úton, az hótt zicher.
2021. szept. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pacsi, jobban jársz ezzel.
2021. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 néha én is így gondolom.
2021. szept. 17. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Az baj hogy mindenki cigizik meg iszik szoval nem tartozok kozéjuk
2021. szept. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te így jól érzed magad, akkor semennyire sem gáz.
2021. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!