Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visszaigazolnátok olyan...

Visszaigazolnátok olyan embert facebookon, aki már egyszer kitörölt titeket az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Tudom elég gagyi és szánalmas kérdés, de volt egy ismerősöm, aki régebben ismerősöm volt, aztán kitörölt engem, majd ő jelölt be még1x és még ő volt megsértődve, hogy mi az, hogy én őt nem igazolom vissza?
2021. szept. 15. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert ha valaki már kitörölt engem, én nem fogok senkivel se ilyesmit játszadozni, úgyhogy kinn marad, ennyi.
Igen, mert ha csak egyszer fordult ilyen elő, elsőre még talán lehet véletlenül is törölni valakit a friendlist-ről.
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kozel all hozzam, es /vagy tudom, mennyire zavaros lelkiallapotban tud lenni, meg parszor visszaigazolnam, de nem vennem komolyan. Viszont amit te irsz, hogy szamonker, az mar pofatlansagnak tunik, igy nem. Zizi ismerossel szivesen kibekulok tobbszor, barommal nem.
2021. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Visszajelölöm. Szerencsétlennek így is elég ciki, hogy ilyen idióta. Persze a 2. meg 3. alkalom után már nem.
2021. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak elsőre törölt ki, igen, simán benne lehet, hogy nem szándékos volt, és nem engem akart kitörölni.
2021. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Volt egy ilyen illető, akinek ciki lettem. Aztán népszerűbbé váltam és hirtelen újra bejelölt. Szerintem ez szánalmas.
2021. szept. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki az. Talán 1x igen
2021. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én mindenkit kitöröltem
2021. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, hogy ki törölt le (ismerős, barát, rokon..), ahogy attól is, hogy milyen előzményei voltak, ha egyáltalán volt valami. De szerintem 1x visszaigazolnám, utána viszont nem szórakoznék ilyennel. Ha pedig nekiállna ezzel zargatni, lehet, hogy még tiltanám is.
2021. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!